FootBoom ⚽ Украинские Рейтинг сборных УЕФА Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок
^

Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок

1586

Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок
Фото - ФФУ

Згідно з новими показниками, жіноча збірна України піднялася на одну сходинку і знову посідає 17-е місце в Європі. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Зазначимо, що, на відміну від рейтингу ФІФА, для розрахунку загального показника УЄФА враховуються офіційні матчі збірної, зіграні на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу — як у кваліфікації (включаючи плей-офф), так і у фінальній частині. Товариські поєдинки не враховуються. До уваги беруться виступи в п'яти попередніх періодах — трьох кваліфікаційних і двох фінальних частинах останніх турнірів.

Наразі для обчислення використовуються матчі кваліфікації та фінальної стадії чемпіонату світу-2015 і чемпіонату Європи-2017, а також поєдинки відбору до чемпіонату світу-2019. Саме ці показники будуть ключовими у формуванні кошиків для жеребкування відбірного раунду Євро-2021.

Щодо лідерів європейського рейтингу, то перше місце повернули собі футболістки Англії (+1). На другу сходинку піднялися представниці Франції (+1). Замикає першу трійку збірна Німеччини (+1). До топ-п’ятірки збірних Старого Світу також увійшли команди Нідерландів (-3) та Іспанії (+1).

До речі, у рейтингу ФІФА Україна посідає наразі 25-е місце.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения