Главная Украинские Рейтинг сборных УЕФА Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок
^

Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок

1024

Рейтинг УЄФА для жіночих збірних: Україна повернулася на 17-й рядок
Фото - ФФУ

Згідно з новими показниками, жіноча збірна України піднялася на одну сходинку і знову посідає 17-е місце в Європі. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Зазначимо, що, на відміну від рейтингу ФІФА, для розрахунку загального показника УЄФА враховуються офіційні матчі збірної, зіграні на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу — як у кваліфікації (включаючи плей-офф), так і у фінальній частині. Товариські поєдинки не враховуються. До уваги беруться виступи в п'яти попередніх періодах — трьох кваліфікаційних і двох фінальних частинах останніх турнірів.

Наразі для обчислення використовуються матчі кваліфікації та фінальної стадії чемпіонату світу-2015 і чемпіонату Європи-2017, а також поєдинки відбору до чемпіонату світу-2019. Саме ці показники будуть ключовими у формуванні кошиків для жеребкування відбірного раунду Євро-2021.

Щодо лідерів європейського рейтингу, то перше місце повернули собі футболістки Англії (+1). На другу сходинку піднялися представниці Франції (+1). Замикає першу трійку збірна Німеччини (+1). До топ-п’ятірки збірних Старого Світу також увійшли команди Нідерландів (-3) та Іспанії (+1).

До речі, у рейтингу ФІФА Україна посідає наразі 25-е місце.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме