Артем Федецький: "У Чорногорію – як на останній бій!"
^

Артем Федецький: "У Чорногорію – як на останній бій!"

420
Артем Федецький: "У Чорногорію – як на останній бій!"
Фото - podrobnosti.ua

З приходом на тренерський місток Михайла Фоменка, Артем Федецький постійно виходить у футболці збірної зі стартових хвилин, своєю самовідданістю і зарядженістю на боротьбу віддячуючи тренеру за довіру. Так же пристрасно і сконцентровано цей гравець підходить і до чергових випробувань «синьо-жовтої» команди.

- До матчу з Чорногорією збірна України підходить на емоційному підйомі − після двох перемог. Однак, з іншого боку, ми поступилися чорногорцям вдома у непростій грі. Наскільки складною буде гра у Подгориці?

- У сучасному футболі грати непросто з будь-яким суперником. Ми добре розуміємо ситуацію, в якій зараз перебуваємо. У нас - хороші шанси досягти своєї мети. Для її здійснення потрібно виходити на футбольне поле і, незважаючи на суперника, робити свою справу. А мета у нас одна − поїхати на чемпіонат світу до Бразилії.

- У чому, на Твій погляд, причини поразки Чорногорії?

- Ті осінні результати шокували - і з Молдовою, і з Чорногорією. Не можна казати про розхлябаність − просто не реалізували свої моменти. А чорногорці мали дві нагоди і забили одного разу. Вони приїхали на цей матч, як на останній бій: дисципліновано грали в обороні й обмежили нашим футболістам простір. Але ця гра − вже історія. Про її результат слід забути, але при цьому зробити правильні висновки. Тепер уже для нас матч із Чорногорією, як останній. Все - в наших руках, нам під силу перемогти. Ми повинні поїхати на чемпіонат Світу!

- Потрібно продовжити переможний настрій, закладений два місяці тому у Варшаві та Одесі. Як Ти вважаєш, за рахунок чого вдалося добре зіграти у цих матчах?

- Одну конкретну причину важко назвати. Але, гадаю, якщо всі нюанси скласти до купи, буде одне ціле. По-перше, це − величезне бажання перемогти, яке було у нас в тих іграх. Ніхто не здавався, всі вірили в успіх, хоча багато скептиків «поховали» нашу збірну у контексті виходу на чемпіонат світу. Однак на полі ми довели, що здатні грати на Мундіалі. Нам просто необхідно продовжувати в тому ж дусі: битися один за одного в кожному матчі. Не маємо права скидати набрані оберти.

- Чи складно буде втримати емоційний підйом двомісячної давнини, адже з клубів гравці приїхали у різному настрої?

- Клубний сезон закінчено. Але клуби - то одна справа, збірна - зовсім інша. А емоційний підйом буде: сезон у національній команді продовжується! Грати у цій команді - велика честь для кожного: раз нас викликали , значить ми заслуговуємо грати. Однозначно можна сказати, що ніхто не йде у відпустку, а всі приїхали до розташування збірної у гарному настрої. І зроблять все для того, щоби спочатку добре зіграти другого числа проти Камеруну, а потім − сьомого, в Чорногорії, наблизитися до нашої великої мрії.

- Матч з Камеруном − товариський, але, зрозуміло, важливий в плані підготовки. З іншого боку, нікому зі збірників не хочеться отримати ушкодження у товариській грі…

- Це - спорт, і від травм ніхто не застрахований. Тренеру важливо зрозуміти кондиції кожного гравця. Адже досі у всіх були клубні справи, різні цілі й завдання. Зараз же наставник хоче подивитися на стан кожного гравця. Цей матч потрібно сприймати як хороший спаринг, у той же час тримаючи в голові матч з Чорногорією.

- Як думаєш, хлопці підсвідомо будуть берегтися у матчі з Камеруном?

- Впевнений, що ні. Ніхто не буде берегтися. Всі - професіонали, всім потрібно працювати і віддаватися на полі повністю. По-перше, треба довести тренерам свою готовність зіграти у відбірному матчі, а, по-друге, хлопці будуть максимально викладатися ще й тому, що прагнуть виграти й товариський матч. Якщо результат буде позитивний, то у гарному настрої поїдемо на матч проти Чорногорії. Відповідно, емоційний стан буде більш стабільним і у наступному матчі.

- Камерун − певна екзотика. У Твоїй кар’єрі зустрічей з африканськими збірними ще не було, чи не так?

- Точно не було. Це - хороший суперник. Камерунці − технічні гравці, до того ж справжні бійці. Знаю, що африканці приїжджають у найсильнішому складі. Сподіваюся, з українського боку буде потужна підтримка, а нам потрібно віддячити вболівальникам гарною грою і результатом.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме