Віталій Мандзюк: "Потрапити до національної команди мріє кожен футболіст"

Віталій Мандзюк: "Потрапити до національної команди мріє кожен футболіст"

139
Віталій Мандзюк: "Потрапити до національної команди мріє кожен футболіст"
Фото - ffu.org.ua

Захисник збірної України та дніпропетровського "Дніпра" Віталій Мандзюк відповів на запитання вболівальників.

- Віталію, що для вас бути гравцем національної збірної?

- У кожного футболіста є мета − грати на найвищому рівні. Національна збірна − вершина твоєї кар’єри. Потрапити до національної команди мріє кожен футболіст. Саме запрошення до збірної − це вже маленька перемога.

- Який із проведених матчів вважаєш найкращим у своїй кар’єрі?

- Гадаю, це був матч зі шведським "АІКом", коли за рахунку 1:2, я головою забив другий гол. Цей м’яч став переломним, ми великими силами пішли вперед, і Селезньову вдалося забитий третій переможний м’яч. Звісно, були й інші пам’ятні матчі, але саме цей я вважаю найкращим.

- Ти - універсальний футболіст. Але особисто для тебе, яка позиція більш комфортна на полі: в центрі оборони чи на фланзі?

- За один матч можу змінити три позиції. Була вже така ситуація: матч розпочинав на позиції правого захисника, потім перейшов у центр оборони, а закінчував зустріч на лівому фланзі захисту. Але все ж таки більше, мабуть, подобається грати праворуч.

- Який матч у складі збірної запам’ятався найбільше?

- Напевно, за напругою можу відзначити виїзний матч зі збірною Хорватії, в рамках відбірного турніру до чемпіонату світу-2010. Та зустріч закінчилася внічию − 2:2. Взагалі, було кілька гарних матчів, проте добре запам’ятався саме цей.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров