Дмитро Гречишкін: "Треба не опускати планку та вдосконалюватися далі"

Дмитро Гречишкін: "Треба не опускати планку та вдосконалюватися далі"

120
Дмитро Гречишкін: "Треба не опускати планку та вдосконалюватися далі"
Фото - ffu.org.ua

Півзахисник донецького «Шахтаря» Дмитро Гречишкін поділився враженнями від перебування у таборі національної збірної, відзначивши, що виклик до головної комани країни був дещо несподіваним.

- Вітаємо у складі національної команди. Це, напевно, дещо несподівано, отримати виклик посередині збору?

- Так. Про виклик до збірної дізнався під час тренування від головного тренера клубу. Спочатку не повірив, та хлопці підтримали, почали вітати. Якщо чесно, навіть не встиг похвилюватися. Але відчуття, звісно, були приємні. Відчував піднесення. Для мене велика честь грати за свою країну. Сподіваюсь, що не підведу, якщо тренер довірить мені вийти на поле.

- Коли збірна проводила свої тренування, то в «Шахтар» в звичному режимі готувався до матчів чемпіонату?

- Звичайно. Займалися на своїй базі. Коли я вирушав до табору збірної, в нас була гра з дублюючим складом. Проте участі в цьому матчі я вже не брав.

- Сьогодні вже відбулося твоє перше тренування у складі збірної. Які враження?

- Важко сказати. Нічого особливого, звичайне тренування. Тим паче, шо з більшістю хлопців знайомий особисто. Крім одноклубників із «Шахтаря», багатьох знаю ще по матчах за «Іллічівець». Швидше за все мене, напевно, багато хто зі збірників не знає.

- Ветерани команді підтримували під час тренування?

- Я намагався більше спілкуватися з тими, з ким уже знайомий. Це нормально, зараз буду знайомитися з усіма ближче.

- Матч Польща − Україна дивився?

- Звичайно. Дуже хвилювався. Результат зустрічі приємно вразив. Всі знали наскільки важливою була ця гра. Матч дивився в компанії звичайних уболівальників і емоції просто переповнювали. Приємно, що після матчу всі відзначили видовищність гри та перевагу нашої команда, котра повністю переграла суперника. Наші хлопці − молодці.

- В ту хвилину міг уявити, що на наступну гру будеш в таборі збірної?

- Звісно не міг. Я дуже хвилювався за всю команду, за своїх одноклубників, а тут я вже у збірній разом із ними. У мене взагалі в цьому році надзвичайно багато несподіванок: перехід до «Шахтаря», виклик до збірної. Що ж, треба не опускати планку та вдосконалюватися далі.

- Ти пам’ятаєш гру зі збірною Молдови в Кишиневі?

- Дивився цей матч, але, якщо відверто, досконально не пам’ятаю перебіг подій. Збірна Молдови дала бій. Проте думаю, що з боку нашої збірної можливо мала місце певна недооцінка суперника. Все-таки гра з Молдовою була після успішного матчу проти Англії.

- Завтрашній матч надзвичайно важливий − збірній Україні необхідно здобувати максимальну кількість очко…

- Звичайно. Всі гравці в чудовому настрої, й всі розуміють важливість матчу. Після гри зі збірною Польщі читав багато інтерв’ю гравців «Кадри»: навіть вони визнають, що наша команда у матчі в Варшаві була сильнішою. У грі проти Молдови треба, щоб у нас був такий же запал. Потрібно продемонструвати гарну й видовищну гру, яка сподобається вболівальникам, та взяти три очки.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Помовчав ти би синку. Коли заграєш,тоді і говори.....

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Ответ на сообщение pochti-bashkir -

  Помовчав ти би синку. Коли заграєш,тоді і говори.....

  Его спросили - он ответил. Или надо как Ракицкий убегать от журналистов?

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Ответ на сообщение securon -

  Его спросили - он ответил. Или надо как Ракицкий убегать от журналистов?

  Ракицкий в абсолюте своём мажор. Ну,а Гречишкину по скромнее надо быть,по разному можно отказаться от вью. А то ведь на всех СМИ-ресурсах уже засветился.К примеру Гусев,пока не заиграл на серьёзном уровне вообще ни одного (!!!!) вью не дал.

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров