Збірна України провела відкрите тренування у Кончі-Заспі

Збірна України провела відкрите тренування у Кончі-Заспі

124
Збірна України провела відкрите тренування у Кончі-Заспі
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

У вівторок, 20 травня, національна збірна команда України провела відкрите тренування на навчально-тренувальній базі київського «Динамо» у Кончі-Заспі.

Футболісти збірної України з’явились на тренування у доброму гуморі та протягом 15 хвилин спілкувались з представниками масс-медіа з приводу найближчого товариського матчу національної команди зі збірною Нігеру.

Після цього «синьо-жовті» розпочали тренування. Незважаючи на те, що погода зустріла футболістів, гравці національної команди із завзяттям виконували вправи для розминки. За традиційними колами по стадіону для розігріву загальна група гравців зайнялался груповими та командними вправами з передаванням м’яча з рук до рук, розігріваючись перед більш інтенсивним тренуванням. Бігові заняття на тренування реакції та швидкості мислення на полі чергувалися із розминкою м’язів. Окремо разом з тренерами працювали голкіпери національної команди.

Після цього футболісти розділилися на шість груп, провівши на швидкість тренувальні естафети задля покращення майстерності контролю м’яча. Згодом складність вправ було підвищено, гравці мали виконувати такі ж самі вправи, але із використанням двох м’ячів. Після завершення вправ по роботі із м’ячем футболісти розділилися на команди і провели двухсторінку.

Зазначимо, у таборі національної команди були відсутні захисник донецького «Шахтаря» Ярослав Ракицький, півзахисник київського «Динамо» Олег Гусєв та нападник дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов, які через травми не беруть участь у навчально-тренувальному зборі.

теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
  • А Ракицкий как всегда.

    0+ 0- 0
    +-
    Юпитер76
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров