Match odds 530211
FootBoom ⚽ Национальная сборная Украины Віктор Вацко: "Відсутність в збірній Малиновського – це розкидання багатством, якого в тебе немає"
^

Віктор Вацко: "Відсутність в збірній Малиновського – це розкидання багатством, якого в тебе немає"

1572

Віктор Вацко: "Відсутність в збірній Малиновського – це розкидання багатством, якого в тебе немає"

Коментатор поєдинку Україна – Боснія і Герцеговина Віктор Вацко поділився своїми думками після нічийного матчу - 1:1.

- Сьогоднішній матч показав одне: цю збірну Боснії ми зобов’язані обігравати без всяких але. В цій збірній один топовий гравець. Один гравець екстракласу – це Едін Джеко. Ми сильніші за всіма компонентами. Але нам потрібно домовлятись в роздягальні. Сьогоднішній матч ще раз показав, що коли в тебе в кишені 200 гривень, розкидатись грішми – це шалена дурістіка.

Для мене відсутність в збірній Малиновського – це розкидання багатством, якого в тебе немає. І мені прикро, там де ми повинні витискати максимум, ми втрачаємо. При тому, що знали – у нас важка ситуація. Вигравай вдома і ми на коні. А тут знову – валідол, корвалол, до церкви. Свічку за Фінляндію, свічку за Боснію, щоб між собою унічию. І потім їхати ще у Боснію.

Читайте также: Евгений Левченко: "Разбрасываться такими игроками как Малиновский все же не стоит"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения