Match odds 668199
FootBoom ⚽ Национальная сборная Украины "Нецензурщини, як виявилося, не було", - журналіст спростував свої ж звинувачення на адресу захисника збірної України
^

"Нецензурщини, як виявилося, не було", - журналіст спростував свої ж звинувачення на адресу захисника збірної України

765

"Нецензурщини, як виявилося, не було", - журналіст спростував свої ж звинувачення на адресу захисника збірної України
ФИФА

Журналіст "Еспресо" Олег Ящук на своїй сторінці в Instagram розповів нові деталі щодо конфлікту між захисником збірної України та своєю колегою із телеканалу. Як виявилось, журналіст не був свідком спілкування, а сам Конопля не дозволяв собі нецензурних висловів.

"Нецензурщини, як виявилося, не було", - журналіст спростував свої ж звинувачення на адресу захисника збірної України - изображение 1

"З Юхимом Коноплею після матчу з Чехією спілкувалася одна з моїх молодих колег. Не я особисто. Вони вели переписку в соціальних мережах. Це приватні повідомлення, з етичних міркувань їх ніхто не показував - жодна сторона.

Але історія така, що гравець "Шахтаря" образив журналістку. Відповів некоректно, довів її до сліз. Так ми почули з її вуст. Оскільки така ситуація повторилася вже в який раз з нашими колегами, я вирішив більше не мовчати в ефірі.

Багато гравців "Динамо" і "Шахтаря" не знімають корону. І дозволяють собі грубість, зухвалість в сторону ЗМІ.

Цього разу саме з боку Коноплі нецензурщини, як виявилося, не було. Тепер це точно стало відомо. Але його реакція на смс викликала розчарування у колеги, яка ніколи не думала, що так чинять з журналістами, що це тепер норма (хоча це була звичайна прохання, а не провокація).

Можна ж завжди знайти компроміс. Випадки з хамством і грубим залицянням до дівчат-журналісток саме Коноплі не стосуються. Це вже інша історія, яка набирає обертів. В майбутньому є бажання надавати по можливості відеозапис. Хоча не хочеться псувати гравцям репутацію.

Якщо говорити про Коноплю, то тут, скоріше, погарячкували усі, виникло непорозуміння. Але на майбутнє всі мають надію, що ставлення до ЗМІ зміниться, буде взаємна повага. Приклади для інших - Степаненко, Кривцов, Пятов, Бондар, Мораес.

Щоб всі поважали і цінували роботу один одного. Все ж в одному кораблі, одна команда, яка повинна розвивати український футбол", - написав Ящук.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения