FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Перемога над Кіпром стала 27-ю, яку збірна України здобула з великим рахунком
^

Перемога над Кіпром стала 27-ю, яку збірна України здобула з великим рахунком

130

Перемога над Кіпром стала 27-ю, яку збірна України здобула з великим рахунком
Фото - Денис Руденко, Footboom

Товариський поєдинок проти Кіпру, який збірна України провела в рамках підготовки до Євро-2020 (4:0), поповнив список розгромних перемог в історії національної команди, інформує офіційний сайт УАФ.

Починаючи з 1992 року збірна України може похвалитися 27-ма перемогами з великим рахунком. 16 разів наша команда крупно перемагала суперників в офіційних поєдинках і 11 — у товариських зустрічах.

Найпопулярнішими рахунками в цих двобоях були 3:0 (10 разів) та 4:0 (вісім). Тричі наша команда вигравала з рахунком 5:0, двічі — 6:0 і по одному разу — 5:2, 4:1, 8:0 та 9:0.

Саме домашня перемога над Сан-Марино (9:0) 6 вересня 2013 року поки що залишається найбільшою в історії збірної України.

Читайте также: Контрольный матч. Украина - Кипр 4:0. Видеообзор

Перемога над Кіпром стала 27-ю, яку збірна України здобула з великим рахунком - изображение 1

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения