FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины "Перша приватна броварня" подала позов на "УАФ Маркетинг" і "Карлсберг Україна"
^

"Перша приватна броварня" подала позов на "УАФ Маркетинг" і "Карлсберг Україна"

548

"Перша приватна броварня" подала позов на "УАФ Маркетинг" і "Карлсберг Україна"
Фото - Денис Руденко, Footboom

"Перша приватна броварня" подала позов на "УАФ Маркетинг" і "Карлсберг Україна" про визнання договору про спонсорство недійсним. Про це повідомляє "Єдиний державний реєстр судових рішень".

Стверджується, що "Перша приватна броварня" мала першочергове право на продовження угоди з Українською асоціацією футболу, яка виступає на стороні відповідача в цій справі.

Таким чином, договір між "Карлсберг" і "УАФ Маркетинг", підписаний в січні 2021 року, мав вважатися недійсним.

Господарський суд Києва прийняв постанову, що позов "Першої приватної броварні" задоволено частково - "УАФ Маркетинг" забороняється давати статус "Новий національний спонсор збірної України" і тому подібні, використовувати свою емблему при рекламі пива. Аналогічне рішення прийнято щодо компанії "Карлсберг Україна".

Відповідач може подати апеляцію на рішення суду.

Відзначимо, що "Карлсберг Україна" є власником торгової марки "Львівське", яка із січня поточного року є національним спонсором збірної команди України з футболу.

Читайте также: Олександр Зінченко – "Лев матчу" за підсумками гри зі збірною Казахстану

Читайте нас в мессенджерах

теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения