FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Ігор Циганик: "ФІФА надіслала лист УАФ, в якому не дозволяє Кілмену виступати в складі збірної України"
^

Ігор Циганик: "ФІФА надіслала лист УАФ, в якому не дозволяє Кілмену виступати в складі збірної України"

2798

Ігор Циганик: "ФІФА надіслала лист УАФ, в якому не дозволяє Кілмену виступати в складі збірної України"
Фото - Getty Images

Журналіст Ігор Циганик розповів, що захисник "Вулверхемптона" Макс Кілмен не зможе виступати за збірну України.

"Наскільки я розумію, ФІФА надіслала лист УАФ, в якому визнала, що 8 офіційних матчів за національну збірну Англії з футзалу, проведених Кілменом, не дозволяють йому виступати в складі збірної України. Тобто, у нього є англійське футбольне громадянство і він повинен пробиватися в збірну Англії - футзальну, пляжну або футбольну. Тому що футзал, пляжний футбол і великий футбол - це одна сім'я.

Думаю, що ця історія вже закрита. І сумніваюся, що ми побачимо його в жовто-синій футболці. Хоча, наскільки я знаю, він проявив серйозне бажання - ініціював отримання українського громадянства. У нього мати українка з українським паспортом і у нього були великі надії, що він одягне футболку збірної України. Але на сьогодні правила ФІФА такі, що за збірну України йому грати не доведеться ", - сказав Циганик у программі "Циганик LIVE".

Читайте также: Андрей Шевченко: "Насколько знаю, Макс Килман делает украинский паспорт"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения