FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Офіційно: апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній Україні технічну поразку з рахунком 0:3
^

Офіційно: апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній Україні технічну поразку з рахунком 0:3

3554

Автор
Автор: Footboom
Офіційно: апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній Україні технічну поразку з рахунком 0:3
Фото - gercekalanya.com

Сьогодні Апеляційний комітет УЄФА розглянув справу щодо скасування поєдинку Ліги націй Швейцарія — Україна, який мав відбутися 17 листопада, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, що у зв’язку з рішенням департаменту охорони здоров’я кантону Люцерн перевести на карантин усю делегацію національної команди України матч Ліги націй УЄФА Швейцарія — Україна було скасовано.

За підсумками розгляду справи Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч Швейцарія — Україна не відбувся з вини збірної України з футболу, та зарахувати їй технічну поразку з рахунком 0:3.

Віце-президент УАФ, генеральний секретар асоціації Юрій Запісоцький заявив:

"Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду із ним та про свій намір оскаржити дане рішення у Спортивному арбітражному суді в м. Лозанна одразу після отримання повного тексту рішення з мотивувальною частиною".

Читайте также: Ігор Бурбас: "Навіть не хочеться писати гарячі новини, які надійшли зі штаб-квартири УЄФА. Вони невтішні"

Після рішення УЄФА турнірна таблиця Ліги А, Групи 4 має наступний вигляд:

#КомандаИВНПМРМО
1Испания632113 - 3+1011
2Германия623110 - 13-39
3Швейцария61329 - 8+16
4Украина62045 - 13-86

Україна і Швейцарія набирають одинакову кількість очок, але за додатковими показниками вище знаходиться суперник. Швейцарія зберігає прописку у Лізі А, Україна опускається до Ліги В.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения