FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Генсек УАФ: "Рішення щодо матчу Швейцарія - Україна ми отримаємо до завтрашнього ранку"
^

Генсек УАФ: "Рішення щодо матчу Швейцарія - Україна ми отримаємо до завтрашнього ранку"

1924
Генсек УАФ: "Рішення щодо матчу Швейцарія - Україна ми отримаємо до завтрашнього ранку"
Фото - haberturk.com

Минулого тижня УЄФА скасував матч Ліги націй між Швейцарією та Україною через спалах коронавірусу в команді Андрія Шевченка. Дане рішення організація ухвалила через вирок місцевої влади посадити "жовто-синіх" на карантин.

Сьогодні ж апеляційний комітет УЄФА розглянув дану справу в онлайн-режимі, вислухавши аргументи обох сторін. Вердикт організації повинен бути винесений сьогодні ввечері або ж завтра. Варіантів розвитку подій кілька - технічна поразка однієї з команд, перенесення гри на іншу дату або ж визначення результату матчу з допомогою жереба. В інтерв'ю Футбол NEWS генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький розповів про хід справи.

"У нас була досить глибока дискусія. Було півтори години дебатів - це досить багато. Всі сторони були обізнані. Була глибока, юридична дискусія. Як пообіцяв сьогоднішній глава апеляційного комітету, рішення ми отримаємо до завтрашнього ранку. Рішення може бути оскаржене в Лозанні".

Відзначимо, що без урахування поєдинку в Люцерні Україна випереджає Швейцарію на три бали і в їх дуелі повинна була визначитися команда, яка б отримала пониження в класі. До слова, переможцем квартету А4 стала Іспанія, яка розгромила вдома німців (6:0).

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения