FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Олег Протасов: "Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували"
^

Олег Протасов: "Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували"

5351

Олег Протасов: "Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Перший віце-президент УАФ Олег Протасов підтвердив готовність збірної України до гри зі Швейцарією у Лізі націй, яка не відбулася.

- Збірна була готова до матчу, на чому ми наголошували в переговорах і зі швейцарською стороною, і з УЄФА. Команда готова була здати тести на Covid-19 повторно, щоби підтвердити наявність мінімум 13-ти здорових гравців, але нам відмовили, перекресливши всі наші зусилля. Хоча отримані одразу після повернення до України результати тестування в акредитованій УЄФА лабораторії довели нашу правоту.

До речі, гравці збірної Сергій Кривцов і Жуніор Мораес, які мали підозру на повторне захворювання на Covid-19, теж отримали негативний результат тесту й уже тренуються зі своєю командою та готуються до матчу чемпіонату України. Дивною відмова швейцарського лікаря виглядає ще й тому, що незадовго до цього цей же медик дозволив місцевій команді ФК "Люцерн" узяти участь у матчі проти ФК "Цюрих", хоча напередодні поєдинку в обох командах в окремих футболістів виявили позитивний результат тесту на Covid-19.

Ми були готові зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, однак для цього потрібен час, щонайменше 48 годин — це збір гравців, тестування, оформлення віз тим футболістам, які не мають біометричних паспортів, і організація чартеру. Будь-який менеджер, який працював зі збірною, підтвердить, що організувати це за добу, як нам пропонували у Швейцарії, для виїзного матчу — нереально, — цитує Протасова офіційний сайт УАФ.

Читайте также: Сергей Кривцов: "Хотим, чтобы игру со сборной Швейцарии перенесли на март 2021 года"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения