FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины УАФ: "Всі нові тести гравців збірної України на коронавірус - негативні"
^

УАФ: "Всі нові тести гравців збірної України на коронавірус - негативні"

2317

УАФ: "Всі нові тести гравців збірної України на коронавірус - негативні"
Фото - Getty Images

Як інформує пресслужба УАФ, після прибуття до Борисполя 18 листопада всі члени української делегації здали ПЛР-тести на Covid-19 у спеціально відведеному для цього приміщенні аеропорту. Процедура проводилася фахівцями лабораторії, сертифікованої УЄФА в Україні. Після обробки тестів Українську асоціацію футболу повідомили, що всі результати негативні, у тому числі — у Сергія Кривцова та Жуніора Мораеса.

Нагадаємо, що матч Ліги Націй Швейцарія - Україна було скасовано у зв’язку з тим, що лікар швейцарського кантону Люцерн помістив збірну України на карантин через позитивні тести у трьох гравців української команди. При цьому у Швейцарії відмовилися робити повторне тестування футболістам та членам делегації, в яких були негативні результати. Хоча за протоколом УЄФА для проведення матчу достатньо, аби негативні тести були у 13-х гравців кожної команди, враховуючи воротаря.

Читайте также: Збірна України завершила своє перебування в Швейцарії: багато вільного часу, іспанський шок, шлях додому

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения