FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Мирон Маркевич: "Швейцарці не переграли б нашу збірну навіть в ослабленому складі"
^

Мирон Маркевич: "Швейцарці не переграли б нашу збірну навіть в ослабленому складі"

8049

Мирон Маркевич: "Швейцарці не переграли б нашу збірну навіть в ослабленому складі"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Глава Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував скасування матчу Швейцарія - Україна.

— Це якийсь безлад. Команда готувалася і була готова грати. Те, що придумали швейцарці - навіть не знаю, як могло таке статися. Вони можуть зараз говорити, що завгодно. Якщо вам потрібні три пункти і прописка в елітному дивізіоні Ліги Націй, то вийдіть на поле і покажіть, що ви сильніші, а не вирішуйте питання такими підкилимними іграми!

— На збірну України чекає технічна поразка чи буде проведено жеребкування результатів?

— Поки що не відомо, до якого рішення прийде УЄФА. Важко сказати. Будемо надіятися

— Директор збірної Швейцарії відзначав: "Не відчували, що Україна серйозно займалася пошуком рішення"...

— Всі ми розуміємо, чому він так говорить. Збірній Швейцарії потрібні три очки. Вони б не переграли нашу збірну навіть в ослабленому складі.

— Якби на місці України в аналогічній ситуація була Німеччина чи Іспанія, ставлення було б ідентичним?

— Навіть розмов не було б. Вийшли б і грали, як грали до цього. Зрозуміло, що з іспанцями і німцями вони себе так не повели б.

— Гравці говорять, що почувають себе абсолютно нормально з позитивним тестом на коронавірус. Більшість переносять його навіть без температури, а їх відсторонюють від гри і навіть матчі скасовують...

Читайте также: Швейцарские болельщики: "Пусть украинцы не расстраиваются, они быстро вернутся в элитный дивизион"

— Людям старшого віку - важче. Більшість людей, особливо молоді, того не відчувають. Показав тест результат і все. Цим можна крутити, як завгодно. Питання ще й в тому, де ці тести робили. Але що ж зробиш, такий складний і незрозумілий період переживаємо.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения