FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Збірна України завершила своє перебування в Швейцарії: багато вільного часу, іспанський шок, шлях додому
^

Збірна України завершила своє перебування в Швейцарії: багато вільного часу, іспанський шок, шлях додому

1274

Збірна України завершила своє перебування в Швейцарії: багато вільного часу, іспанський шок, шлях додому
Официальный сайт УАФ

Збірна України завершила своє перебування в Швейцарії. У заключний день листопадового збору Люцерн зустрів осінньою сирістю та холодом, яким віяло із закутаного туманом Люцернського озера, інформує пресслужба УАФ. Така собі ілюстрація непривітної цього разу до українців Швейцарії. З огляду на вчорашнє рішення головного санітарного лікаря Люцерна Роджера Харстолла про заборону проведення матчу, другу половину дня збірна України провела із невластивим для команди відчуттям невизначеності.

Із подій розпорядку дня залишилися лише обід та вечеря, а замість традиційної підготовки та налаштування на матч з’явилося багато вільного часу, несподівана поява якого навіть якось дезорієнтовувала. Зрештою залишок дня гравці провели у спільних розмовах, настільних іграх та вечірньому перегляді поєдинку за перше місце в нашій групі Ліги націй. Розгром, який вчинила Німеччині Іспанія, відверто вразив "синьо-жовтих", як, певно, і всю футбольну Європу.

Футбол вкотре довів, що в ньому завжди є місце для шокуючих результатів: навряд чи хтось очікував, що саме у грі Іспанія — Німеччина буде зафіксовано найбільшу перемогу однієї з команд у Лізі А цього сезону.

Вранці збірна України прокинулася о 9-й за європейським часом і одразу ж відправилася на заключну сніданкову трапезу в ресторані готелю Radisson Blu. О 10:45 відбувся виїзд двох командних автобусів (така кількість автотранспорту є вимогою для перевезення команд під час пандемії) до аеропорту Цюриха. На 14:00 за Європою призначено виліт чартерного рейсу до Києва. Після приземлення в рідній столиці заключний у 2020 році збір "синьо-жовтих" буде завершено.

Читайте также: Сборная Украины сегодня до полудня вылетит в Киев, легионеры возвращаются в клубы

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения