FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Володимир Єзерський: "Як з боку Польщі, так і в України будуть максимально експериментальні склади, це буде цікавий спаринг"
^

Володимир Єзерський: "Як з боку Польщі, так і в України будуть максимально експериментальні склади, це буде цікавий спаринг"

1202

Володимир Єзерський: "Як з боку Польщі, так і в України будуть максимально експериментальні склади, це буде цікавий спаринг"
Официальный сайт ФФУ

Збірна України розпочала свій листопадовий цикл, в якому зіграє три матчі. Перша гра відбудеться вже сьогодні у Хожуві, це буде товариський поєдинок проти збірної Польші, початок - о 21:45. Своїми очікуваннями від цієї гри з кореспондентом Footboom поділився колишній футболіст синьо-жовтих, а нині головний тренер збірної України U-18 Володимир Єзерський.

-Знову, як і минулий збір, цей ми розпочинаємо спарингом перед двома офіційними іграми. Чим окрім суперника буде відрізнятися ця гра і наскільки взагалі такий графік є доцільним в нинішніх коронавірусних умовах?

-Так, ситуація, безумовно, душе непроста, втім домовленості ніхто не відміняв, через ковід вони перенесені і їх треба виконувати, треба грати. Але, думаю, що цього разу Андрій Шевченко та його штаб вже мають певний досвід, і ми бачимо досить широкий список гравців у розпорядженні головного тренера. Тобто робиться все, щоб не допустити повторення того шоку, який був минулого місяця. Але з якого наша команда гідно тоді вийшла.

Так, збірна Польщи – це не Франція, за всієї поваги до команди. Але рівень суперника, безумовно, дозволить нашим тренерам подивитись на гравців, які молоді і стукаються до основного складу, а також на тих, які останнім часом мали недостатньо ігрової практики і лише нещодавно відновилися після травм та вірусу. Головне – щоб не було нових травмованих.

-Головна особливість збірної Польщі, які козирі в неї є?

-Думаю, що тренер польської команди, як і Андрій Шевченко, намагатиметься надати максимум ігрового часу тим, у кого недостатньо часу, поляки матч проти України теж розглядають як генеральну репетицію перед майбутніми іграми проти Італії та Нідерландів. Я впевнений, що обидва тренери, як Шевченко, так і Єжи Бженчек, випустять максимально експериментальні склади і спробують рівномірно розділити навантаження на гравців, які є в обоймі. Ми бачили, в якому шаленому навантаженні, і через Лігу чемпіонів, і через ключові матчі чемпіонату перебувала чимала кількість гравців. Для України головне максимально збалансувати склад, функціонально підготуватися до майбутніх офіційних ігор.

Щодо збірної Польщі, то це хороша, добротна команда з рівнем десь вище середнього. Там немає особливо яскравих зірок, якщо не рахувати Роберта Левандовські. Тим більш, останній проти України не зіграє. А значить діяти поляки будуть за рахунок своїх основних козирів – максимальної організованості та внутрішньої дисципліни, націленості на результат. Думаю, ми побачимо цікавий спаринг.

-Яка, на ваш погляд, позиція у збірної України є зараз найбільш проблемною?

-В першу чергу, це ланка центральних захисників. Кривцов та Матвієнко лише відновилися від ковіду. Зліва зараз немає Миколенка, Караваєва, в останній момент травмувався Корнієнко. Значит, хтось, можливо, буде грати на цій позиції вперше або після тривалої відсутності практики. Центру захисту треба буде зігратися з фланговими гравцями. І через такі ігри саме треба знаходити ігрове порозуміння, адже за великим рахунком в останній час у захисті мали ігрову практику лише Бондар та Забарний.

-У центрі півзахисту не буде Степаненка, чи суттєвою може бути його відсутність у цьому матчі? І як можете оцінити Сидорчука, наскільки на нього може вплинути фактор червоних карток, які він отримував останнім часом в ключових іграх?

-Степаненко – дуже досвідчений гравець, наразі ключовий опорник. Але тренерський штаб, разом із медичним персоналом, напевно, розробляють певну стратегію, надавши можливість відпочинку основним гравцям перед подальшими іграми проти Німеччини та Швейцарії. Втім, вибір у центрі захисту є, і Андрій Шевченко буде через гру з поляками шукати оптимальний склад команди.

Щодо Сидорчука, то він досвідчений гравець, і я думаю, що Сергій зробить правильні висновки з подій, які відбулися в останніх іграх за його участі.

-Якої тактики у виконанні збірної України нам слід чекати у матчі з Польщею?

-Думаю, Андрій Шевченко не буде відходити від своєї звичної моделі гри, яку ми останнім часом бачили у виконанні нашої команди. Адже знову ж таки, головним для нього буде через матч із поляками підготувати команду до наступних ігор.

Нагадаємо, проти збірних Німеччини та Швейцарії синьо-жовті зіграють, відповідно, 14 та 17 листопада. Початок кожної гри – о 21:45 за київським часом.

Читайте также: Артем Федецький: "Поляки зараз лідери своєї групи в компанії з Італією і Нідерландами"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения