FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Володимир Єзерський: "Шевченко відійшов від свого стилю гри"
^

Володимир Єзерський: "Шевченко відійшов від свого стилю гри"

1113

Володимир Єзерський: "Шевченко відійшов від свого стилю гри"
Официальный сайт ФФУ

Экс-захисник збірної України Володимир Єзерський в рамках експерт-клубу PariMatch, засідання якого відбулося сьогодні, 15 жовтня, в Києві, поділився враженнями від виступу національної команди в Лізі Націй.

- Вважаю, збірна України закономірно завоювала путівку, щоб грати із зубрами світового футболу. Був малий проміжок між матчами, цейтнот в технічному питанні. Але тренерський штаб гідно впорався з цим. Одразу довелося викликати велику кількість молодих гравців. У Франції в першому таймі прізвища гравців збірної Франції десь давили на наших гравців. Але в другому таймі у першій половині вже було набагато краще, забили гол. В цій грі велику інформацію отримав тренерський штаб. Шевченко відійшов від свого стилю гри, десь перебудувався. І ми отримали зовсім іншу гру з Іспанією. Треба було зіграти на перехідних моментах – відбір мяча і вихід у контратаку. З німцями вийшло далеко не все, а ось з Іспанією ми свої моменти використали, - зазначив Єзерський.

Читайте также: Леонид Буряк: "Порядок и самоотдача бьют класс! У Шевченко уже есть обойма из 25 человек"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения