Главная Украинские Национальная сборная Украины Ігор Циганик: "Я захоплений дебютом в збірній Михайличенка і Тимчика"
^

Ігор Циганик: "Я захоплений дебютом в збірній Михайличенка і Тимчика"

849

Ігор Циганик: "Я захоплений дебютом в збірній Михайличенка і Тимчика"
Фото - kurs.if.ua

Ігор Циганик в авторській програмі на YouTube "Циганик Live" затронув тему виступу збірної України.


- На даному етапі збірна України вийшла на новий рівень. Вона вийшла в еліту всього європейського футболу. Це було дуже непросто. І сподіватися, що ми будемо всіх розривати – це нереально. Збірній Шевченко спочатку треба закріпитися на цьому рівні. Перемога над Швейцарією – це був величезний прорив, крок вперед. Було дуже непросто. Впевнений, що самі футболісти більше налаштовувались на цю гру. Як на мене, перемога над Швейцарією – це подвиг. Адже рік команда не збиралася. Якби мені сказали перед спаркою, що ми наберемо три очка – я був би щасливим.

Емоційно було неможливо відновити гравців. Ми не маємо можливості повної заміни складу. Навіть замін, які по ходу поєдинку могли б підсилити гру. Впевнений, що тренерський штаб зробить правильні висновки. Складається тенденція: важко налаштувати збірну на два матчі поспіль. Якщо видаємо першу гру, то в наступній фізичних сил чи емоцій вже не вистачає. Гра з Іспанією – від неї потрібно відштовхуватися і рухатися далі. Впевнений, що іспанцям в Києві буде набагато важче. А до цього ми зіграємо дві гри з Німеччиною. Весною команда Шевченко буде в зовсім іншому стані. Коли конкуруєш з найсильнішими командами, ти ростеш. Всі футболісти дуже виростуть. Зараз найголовніше підготуватись до Євро.

Читайте также: Александр Зинченко: "Хотелось сказать тренеру вратарей "Сити" легендарную фразу Милевского"

Читайте также: Александр Зинченко: "Хотелось сказать тренеру вратарей "Сити" легендарную фразу Милевского"

Ми би ніколи не домовились про товариські поєдинки з такими командами. Ми будуємо команду і йдемо крок за кроком. З оптимізмом чекаємо наступних поєдинків збірної.

Я захоплений дебютом в збірній Михайличенка і Тимчика. Як виявилося, вони були двигунами "Зорі". Подивіться, як тепер команда виглядає без них.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения