Главная Украинские Национальная сборная Украины Валерій Заваров: "Батько сильно переживав через прощання зі збірною України"
^

Валерій Заваров: "Батько сильно переживав через прощання зі збірною України"

1514

Валерій Заваров: "Батько сильно переживав через прощання зі збірною України"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Валерій Заваров – син екс-гравця "Динамо", та тренера збірної України Олександра Заварова, в інтерв’ю football24.ua розповів про те, чому закінчив кар’єру в 26 років та про емоції батька після завершення роботи в національній команді.

– Валерію, що вас сьогодні пов’язує з футболом?

– Відверто кажучи, тільки те, що я періодично зустрічаюся з друзями і ми бігаємо для себе, для душі. Також допомагаю товаришу Роману Коршикову, екс-футболісту Зорі та Арсенала, який займається дитячим футболом. Організовуємо турніри, розвиваємо цей напрямок.

– Не шкодуєте, що не вдалося у футболі повторити шлях батька?

– Олександр Заваров такий єдиний і неповторний. У мене була своя дорога. Попри те, що у футболі я не досягнув значних результатів, ні про що не шкодую. Футбол і так дав мені багато. Крім того, у мене прекрасна дружина, з якою ми у шлюбі вже 12 років. Зараз у нас двоє дітей, я займаюся бізнесом, володію двома ресторанами. Чи хотів би я повернутися у футбол? Як вже казав, повноцінно з ним я не розлучався. Одного дня, можливо, я повернуся у великий футбол.

- У 2016-му Олександр Заваров несподівано пішов із тренерського штабу Михайла Фоменка. Як батько переживав цей неприємний епізод?

Читайте также: Сборная Швейцарии примет Украину в Люцерне

– Ми кілька разів обговорювали цю ситуацію з татом. Все, що можу сказати виключно від себе – це несправедливо. Батько віддавався цій роботі, сильно переживав через прощання зі збірною. Як на мене, це неправильно.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения