Главная Украинские Национальная сборная Украины Олександр Шовковський: "Я шукаю в переносі Євро-2020 позитив - підійдемо до турніру з холодною головою"
^

Олександр Шовковський: "Я шукаю в переносі Євро-2020 позитив - підійдемо до турніру з холодною головою"

656

Олександр Шовковський: "Я шукаю в переносі Євро-2020 позитив - підійдемо до турніру з холодною головою"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Помічник головного тренера збірної України Олександр Шовковський в рамках дискусійного клубу Parimatch поділився думкою щодо перенесення Євро-2020.

- Усі чекали на Євро, замовляли квитки на матчі, бронювали номери в готелях, купували квитки на літаки, але зіткнулися з невідомою для нас ситуацією. Я шукаю в переносі Євро позитив. Пройде час, емоції після відбору вщухнуть, і ми підійдемо до Євро наступного року з холодною головою. Це плюс. Кожен, хто вийшов на Євро, буде ставити завдання як мінімум вийти з групи. Тому наша мета — за цей час прискіпливо вивчити слабкі сторони суперників і вдосконалити свою гру. Упевнений, за рік ми так само будемо показувати гру, до якої звикли наші вболівальники. Бажаю, щоб МОЗ найближчим насом дозволило хоча б частині вболівальників відвідувати матчі, як це було зроблено в деяких інших країнах, - цитує Шовковського пресслужба УАФ.

Читайте также: Александр Караваев: "Думаю, никто не сомневается, что у сборной была игра, и за год она никуда не денется"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения