Главная Украинские Национальная сборная Украины Олександр Шовковський: "Усі гравці "молодіжки", до якої потрапили й чемпіони світу U-20, - в списку кандидатів до збірної України"
^

Олександр Шовковський: "Усі гравці "молодіжки", до якої потрапили й чемпіони світу U-20, - в списку кандидатів до збірної України"

815

Олександр Шовковський: "Усі гравці "молодіжки", до якої потрапили й чемпіони світу U-20, - в списку кандидатів до збірної України"
Фото - Виктора Перегняка, Footboom

Помічник головного тренера збірної України Олександр Шовковський в рамках засідання експерт-клубу Parimatch поділився думкою щодо кар’єри чемпіонів світу U-20.

- Минулого року наша юнацька збірна подарувала нам неймовірні емоції. Бажаю, щоб хлопці й далі реалізували себе. Цей період дуже важкий і складний для кожного футболіста. Не можна когось перехвалити або принизити. Це вже інше покоління. До нашого покоління, на мій погляд, були більш жорсткі вимоги. Зараз інші часи й ми, тренери, до них теж маємо пристосовуватися. Хлопцям, які стали чемпіонами світу, бажаю згадувати не те, що вони здобули, а згадувати роботу, завдяки якій вони стали чемпіонами. Зараз у дорослому футболі інші вимоги. Треба одразу виконувати завдання, часу ніхто тут уже не дає. Усі гравці "молодіжки", до якої потрапили й хлопці-чемпіони світу, перебувають у списку кандидатів до національної збірної. Ми за усіма стежимо, - цитує Шовковського пресслужба УАФ.

Читайте также: Александр Шовковский: "В Словении я все делал правильно…"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения