Главная Украинские Национальная сборная Украины Андрій Шевченко та "Епіцентр" підписали меморандум про співпрацю
^

Андрій Шевченко та "Епіцентр" підписали меморандум про співпрацю

1273

Андрій Шевченко та "Епіцентр" підписали меморандум про співпрацю
Фото - УАФ

У межах брифінгу, що відбувся за підсумками ХXIII Конгресу Української асоціації футболу, було підписано меморандум про співпрацю між головним тренером збірної України з футболу Андрієм Шевченком та національною мережею торговельних центрів "Епіцентр", інформує офіційний сайт УАФ.

Метою меморандуму є взаємодія та координація діяльності Андрія Шевченка та ТОВ "Епіцентр К" у популяризації та розвитку футболу в Україні, спрямування спільних зусиль на зростання інтересу до футбольних подій у регіонах країни та за її межами.

"Ми хочемо, аби наш головний тренер Андрій Шевченко відчував, що він потрібен українському футболу, що його збірна має продовжувати свій поступовий розвиток. Український футбол і український народ чекають успіхів від своєї національної команди", — зауважив віце-президент УАФ Олександр Герега.

"Епіцентр" — титульний партнер та давній друг національної збірної. Логічно об’єднати наші зусилля. Співпраця із соціально-відповідальним бізнесом сприятиме популяризаціі та розвитку українського футболу. Усі наші зусилля — мої, мого штабу, футболістів — мають бути спрямовані на розвиток вітчизняного футболу", — заявив Андрій Шевченко.

Читайте также: Андрей Павелко: С Шевченко продлили контракт на тех же условиях. В сборной появится специалист из Италии"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения