FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Андрій Шевченко: "Зі мною були у Туреччині Мальдера та Аззалін, продовжить роботу в збірній Баштовий"
^

Андрій Шевченко: "Зі мною були у Туреччині Мальдера та Аззалін, продовжить роботу в збірній Баштовий"

2027

Андрій Шевченко: "Зі мною були у Туреччині Мальдера та Аззалін, продовжить роботу в збірній Баштовий"
Фото - Денис Руденко, Footboom

У перших числах лютого головний тренер збірної України Андрій Шевченко перебував у Туреччині, де під час тренувальних зборів київського "Динамо" й донецького "Шахтаря" відвідав табори цих клубів.

Про підсумки робочої поїздки Андрій Шевченко розповів офіційному сайту УАФ.

— Ми відвідали тренувальні табори українських клубів у Туреччині. Побували в "Динамо" й "Шахтарі". Команди вже отримують навантаження, триває підготовка до старту другої частини сезону. Ми добре поспілкувалися з хлопцями, з тренерами команд. Оцінили стан, в якому перебувають футболісти.

Це була планова поїздка, зі мною були Андреа Мальдера та Андреа Аззалін — тренер із фізпідготовки, який приєднається до штабу цього року. До речі, він уже був присутнім на останньому зборі команди перед матчами з Естонією та Сербією. У той же час продовжить свою роботу в збірній Іван Баштовий.

Наш штаб отримав важливі дані щодо готовності окремих виконавців. Загалом я задоволений побаченим у Туреччині, наші хлопці перебувають у гарному настрої, - сказав Шевченко.

Нагадаємо, що на кінець березня заплановано найближчий збір національної команди, під час якого відбудуться виїзні товариські матчі зі збірними Франції (27-го числа) та Польщі (31-го). А вже безпосередньо перед Євро-2020 синьо-жовті проведуть ще три домашні спаринги — із Кіпром (26 травня), Північною Ірландією (2 червня) та Ізраїлем (7 червня).

Євро-2020 розпочнеться для збірної України 14 червня, коли команда Андрія Шевченка в Амстердамі зустрінеться з командою Нідерландів.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
23 апреля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения