FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Андрій Павелко: "Збірна України проведе ще три товариські зустрічі - у Харкові, Києві та Львові"
^

Андрій Павелко: "Збірна України проведе ще три товариські зустрічі - у Харкові, Києві та Львові"

2054

Андрій Павелко: "Збірна України проведе ще три товариські зустрічі - у Харкові, Києві та Львові"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці в Facebook поділився новинами про збірну України.

- Маю гарні новини для всієї футбольної родини України. Напередодні Євро-2020, окрім виїзних матчів із Польщею й Францією, наша національна збірна проведе ще три товариські зустрічі. І всі три гри головна футбольна команда проведе вдома.

Є домовленості про те, що 26 травня ми зіграємо зі збірною Кіпру; 2 червня — принциповий матч із Північною Ірландією; 7 червня — заключна гра напередодні Євро зі збірною Ізраїлю.

Пропоную членам Виконкому УАФ підтримати пропозицію, яка попередньо була погоджена з головним тренером збірної Андрієм Шевченком, затвердити місцями проведення цих матчів: Харків (Україна - Кіпр), Київ (Україна - Північна Ірландія) та Львів (Україна - Ізраїль).

Таким чином, ці три матчі відбудуться на Сході, в Центрі, та на Заході України. Отже, вболівальники з усіх регіонів матимуть можливість зарядити своїми емоціями головну команду напередодні вирішального турніру. І взагалі, це символічно, адже футбол останнім часом — це те, що об’єднує нашу країну й дарує позитивні емоції мільйонам уболівальників.

2019 рік визнано найуспішнішим за історію українського футболу. Чемпіон світу — збірна U-20. Наші дефлімпійці — чемпіони Європи. Та, звичайно ж, рік без поразок національної збірної, її вихід на Євро та гра головної команди під керівництвом Андрія Шевченка, яка дає віру, що 2020 рік буде не менш вдалий, - зазначив Андрій Павелко.

Читайте также: Окончательную заявку на Евро-2020 Андрей Шевченко объявит 2 июня

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
23 апреля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения