Главная Украинские Национальная сборная Украины Андрій Шевченко: "Хочу подякувати клубам УПЛ за рішення ущільнити графік ігор навесні"
^

Андрій Шевченко: "Хочу подякувати клубам УПЛ за рішення ущільнити графік ігор навесні"

2489

Андрій Шевченко: "Хочу подякувати клубам УПЛ за рішення ущільнити графік ігор навесні"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко позитивно сприйняв рішення Загальних зборів УПЛ щодо внесення змін в календар поточного чемпіонату та Кубку України.

- Хочу подякувати клубам УПЛ за те, що погодилися на зміни розкладу чемпіонату України. Я з великою повагою ставлюся до календаря, кожної команди й регламенту. Дуже приємно, що клуби з розумінням сприйняли нашу ініціативу ущільнити графік ігор навесні.

Тепер я сподіваюся на позитивне рішення й Виконкому УАФ. Моє прохання передусім було пов’язане з бажанням надати перед підготовкою до Євро-2020 час на відпочинок гравцям тих команд, які найбільше представлені в національній збірній. Я впевнений, що після завершення першого етапу чемпіонату Прем’єр-ліги буде сформований календар другого етапу з урахуванням того, що кандидати до збірної із провідних клубів повинні мати час на відновлення після фінішу чемпіонату й перед початком підготовки до Євро в цьому надзвичайно довгому сезоні, - цитує Андрія Шевченка прес-служба УАФ.

Читайте также: Леонид Буряк: "На Евро-2020 выбор за Шевченко, но мне нравятся ребята из "Ференцвароша"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме