Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото)
^

Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото)

1143

Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото)
Фото - ffu.ua

Після вчорашньої вольової нічиєї (2:2), яку збірна України здобула в останньому матчі відбірного турніру Євро-2020 у Сербії, на нашу команду чекав теплий прийом у київському аеропорту "Бориспіль".

Хлопців, які вперше в історії пройшли календарний рік без жодної поразки й кваліфікувалися до фінальної частини чемпіонату Європи з першого місця у своїй відбірній групі, численні вболівальники зустріли прапорами, оваціями й скандуваннями: "Молодці! Україна! Браво!"

Тепер чекаємо на жеребкування фінального турніру Євро-2020, яке відбудеться в Бухаресті 30 листопада. Початок церемонії — о 19.00 за київським часом.

Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 1Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 2Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 3Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 4Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 5Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 6Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 7Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 8Як збірну України зустрічали у "Борисполі" (Фото) - изображение 9

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме