Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова
^

Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова

1066

Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова
Официальный сайт УАФ

Збірна України сьогодні, 15 листопада, прибула в Сербію для проведення відбіркового матчу Євро-2020. Близько 12-ї години за європейським часом чартер, що виконував рейс Запоріжжя — Белград, приземлився у столиці Сербії. На його борту були 24 гравці національної команди, у тому числі й Євген Коноплянка, інформує прес-служба УАФ. Уранці в Євгена була нормальна температура, і лікарі дозволили йому подорож разом з усіма.

Новоспечений батько Руслан Маліновський прибув до Белграда з Мілана транзитом через Рим на годину раніше за команду. Тож збірну Руслан зустрів уже в готелі Crown Plaza, який стане третьою резиденцією "синьо-жовтих" на цьому зборі. З аеропорту до готелю збірники дісталися за 15-20 хвилин й особисто привітали партнера з народженням донечки.

Маліновський - не єдиний, хто сьогодні отримує привітання. Уже зранку хлопці вітали із днем народження Віктора Циганкова, якому виповнилося 22 роки. Після прибуття до готелю в команди заплановані обід та відпочинок. Вечірнє тренування "синьо-жовті" проведуть сьогодні на стадіоні "Чукарічки".

Офіційні передматчеві заходи відбудуться завтра. О 17-й годині Андрій Шевченко та один із гравців зустрінуться з медіа в конференц-залі стадіону "Райко Мітич". А за півгодини українці розпочнуть передматчеве тренування на арені, де 17 листопада проведуть заключний поєдинок відбору до Євро-2020 проти Сербії (початок - о 16:00 за київським часом). Перші 15 хвилин заняття будуть відкритими для ЗМІ.

Читайте также: Евгений Коноплянка: "Вы сами видели, все возможно в этой жизни!"

До слова, господарі свої медіа-заходи та офіційне тренування проведуть на дві години раніше не на арені матчу, а на території спортивного центру Футбольного союзу Сербії - о 15:00 та 15:30 відповідно.

Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 1Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 2Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 3Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 4Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 5Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 6Збірна України прибула до Белграда: подорож Коноплянки, зустріч з Малиновським, день Циганкова - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме