Роман Безус повторив досягнення Андрія Воробея в збірній України
^

Роман Безус повторив досягнення Андрія Воробея в збірній України

460

Роман Безус повторив досягнення Андрія Воробея в збірній України
Фото 061.ua

Гравець збірної України Роман Безус повторив досягнення екс-форварда національної команди Андрія Воробея, інформує прес-служба УПЛ.

Безус, вийшовши на заміну, зумів забити переможний гол на другій компенсованій хвилині матчу, ставши автором одного з найпізніших переможних голів в історії збірної України. При цьому Роман забив свій уже 5-й "джокерський" м’яч, повторивши після 12-річної перерви рекорд Андрія Воробея.

Окрім цього, Запоріжжя стало вже 8-м українським населеним пунктом, де збірна України виступала в статусі господаря. І в Запоріжжі збірна Естонії зберегла свій статус найзручнішого суперника для української збірної, яка п’ятий раз поспіль відсвяткувала перемогу, забивши при цьому 11 голів і зберігши свої ворота "сухими".

Подіями матчу у Запоріжжі стали і дві нові "крапки" на карті футбольних клубів Європи. Євгеній Шахов став першим представником італійського клубу "Лечче", який виступав у складі збірної України. А "Лечче" став третім італійським клубом, чиї представники захищали честь збірної України, склавши компанію "Мілану" (Андрій Шевченко) та "Аталанті" (Руслан Малиновський). Уперше як представник "Селтіка" одягнув синю-жовту футболку і Мар’ян Швед. Раніше з Шотландії на матч збірної України вирушали лише представники "Рейнджерс" – Олексій Михайличенко та Олег Кузнєцов.

Читайте также: Роман Безус - лучший игрок матча Украина – Эстония по оценкам InStat
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме