Роман Безус: "Пробити штрафний бажали Болбат та Швед, але рішення було прийнято на мою користь"
^

Роман Безус: "Пробити штрафний бажали Болбат та Швед, але рішення було прийнято на мою користь"

726

Роман Безус: "Пробити штрафний бажали Болбат та Швед, але рішення було прийнято на мою користь"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Хавбек збірної України Роман Безус в коментарі прес-службі УАФ поділився враженнями від товариського матчу з Естонією (1:0).

- Коли зайшла мова про те, хто буде пробивати штрафний, то виявили бажання Сергій Болбат та Мар'ян Швед. Але все ж рішення було прийнято на мою користь. У цьому матчі вже був схожий момент, і якби мені того разу вдалося пробити на п'ять сантиметрів вище, то, можливо, відзначився б і раніше. Цього разу вийшов такий самий удар, але, на щастя, втрутився рикошет.

Далася взнаки й відсутність на той момент на полі Маліновського та Ярмоленка, адже ці хлопці б'ють штрафні набагато частіше за мене. Останній м'яч за збірну я забивав дуже давно й важко йшов до цього. Цей гол я присвячую моїм батькам, які були сьогодні на стадіоні. Ми зустрілися перед грою, трохи порозмовляли, згадали минуле.

Мені дуже приємно, що я хоча б на короткий час вдягнув капітанську пов'язку нашої збірної. Так склалися обставини, що на той момент я залишився найстаршим на полі. Це просто фантастика, і яскраві враження залишаться у моїй пам'яті надовго.

Награвалося багато нових зв'язків, і тренери ставили завдання зіграти якісно, як і завжди. Взаємодіяли ми досить непогано, але інколи не все виходило, адже справжньої зіграності між новими виконавцями не вистачало. Та головне, що ми виграли, а вже тренери надалі проаналізують наші дії й розберуть усі помилки.

Читайте также: Андрій Шевченко довикликав до збірної України Романа Безуса

Щодо поєдинку зі збірною Сербії, то я впевнений, що в Белграді в господарів буде шалена підтримка. Їм треба будь-що реабілітуватися перед своїми вболівальниками, а наше завдання — спокійно вийти й продемонструвати притаманну нам гру. Слід прислухатися до настанов тренерів, і все буде добре, - зазначив Безус.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме