FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины "Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія
^

"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія

1479

"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія
Фото - stadion.zp.ua

Стадіон "Славутич-Арена" завершує останні приготування до товариського матчу Україна - Естонія, який відбудеться сьогодні, 14 листопада, інформує прес-служба УАФ. Для Запоріжжя це буде дебют у якості міста, що приймає поєдинок збірної України. До цього за всю історію національної команди її домашні матчі проходили в семи містах нашої держави. Запоріжжя стане восьмим.

Нагадаємо, традиційна передматчева прогулянка збірної України видалася дещо незвичайною. Під час неї команда прибула на "Славутич-Арену". Футболісти походили газоном та залишилися задоволені його станом. Потім під керівництвом тренера з фізпідготовки Івана Баштового вони провели невеличку розминку. Нагадаємо, раніше стала відома заявка збірної України на товариський матч з Естонією, який відбудеться сьогодні, 14 листопада, на запорізькому стадіоні "Славутич-Арена" (початок — о 19:00).

"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія - изображение 1"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія - изображение 2"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія - изображение 3"Славутич-Арена" завершує останні приготування до матчу Україна - Естонія - изображение 4

Читайте также: На матч против Украины тренер сборной Эстонии вызвал 23 игрока

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения