Збірна України: тренування та останні новини
^

Збірна України: тренування та останні новини

633

Збірна України: тренування та останні новини
Фото - УАФ

Сьогодні національна команда провела перше тренування листопадового збору. Заняття було вечірнім і відбулося на НТК імені Баннікова, інформує офіційний сайт УАФ.

У тренуванні, що тривало близько години, взяли участь майже всі гравці, які перебувають зараз у розташуванні синьо-жовтих. Лише Євген Коноплянка та Віталій Миколенко займалися за індивідуальною програмою, однак уже завтра лікарі дозволять їм тренуватися в загальній групі.

Сьогодні ж наставники запропонували виконавцям доволі інтенсивну роботу на полі з фізичними та тактичними завданнями.

Часу традиційно обмаль: уже завтра збірна проведе офіційне передматчеве тренування напередодні товариської зустрічі з Естонією.

За погодженням з УЄФА це заняття відбуватиметься в Києві, на НСК "Олімпійський", оскільки погодні умови не сприяють збереженню газону на "Славутич-Арені", де вже провели одне тренування, а завтра матимуть ще одне, наші гості.

Відтак завтра о 16.00 Андрій Шевченко та один із гравців збірної зустрінуться з представниками мас-медіа в конференц-залі "Олімпійського", а за півгодини всі тренери й гравці розпочнуть роботу на полі головної арени країни.

Після тренування збірники пообідають у готелі "Опера", а потім одразу ж вирушать до аеропорту Бориспіль, звідки о 21.00 вилетять до Запоріжжя. У столиці козацького краю головна команда оселиться в готелі "Слава".

Сьогоднішній же робочий день збірної завершили інтерв’ю для телевізійної групи УЄФА, яка готує сюжет про фіналіста Євро-2020 — національну команду України.

Про перипетії кваліфікаційної боротьби та ключові фактори успіху, крім головного тренера збірної Андрія Шевченка, розповідали Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук та Євген Коноплянка. Сюжет побачать уболівальники всього світу на каналах офіційних трансляторів чемпіонату Європи.

Збірна України: тренування та останні новини - изображение 1Збірна України: тренування та останні новини - изображение 2Збірна України: тренування та останні новини - изображение 3Збірна України: тренування та останні новини - изображение 4Збірна України: тренування та останні новини - изображение 5Збірна України: тренування та останні новини - изображение 6Збірна України: тренування та останні новини - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме