Главная Украинские Национальная сборная Украины Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК
^

Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК

637

Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК
Официальный сайт УАФ

Збірна України завершила підготовку до матчу кваліфікації Євро-2020 з Португалією. Передігровий день у Києві наша національна команда розпочала з традиційної ранкової прогулянки, інформує прес-служба УАФ.

Сонячне тепло та яскраві барви бабиного літа зробили променад від готелю "Опера" до Національної опери України й у зворотному напрямку дуже приємним. Майже годину хлопці без поспіху прогулювалися центром Києва, що недільного дня, за відсутності людей та машин, приносить одне задоволення - і дихається легко, і розмови не потопають у гулі автівок. Після прогулянки — ще один обов’язковий пункт робочої програми збірників, теоретичне заняття, що, як відомо, добре сприймається після часу, проведеного на повітрі.

Увечері ж "синьо-жовті" провели офіційне тренування на полі НСК "Олімпійський". За першими 15-ма хвилинами "генеральної репетиції" спостерігало більше 100 представників українських та португальських медіа. Після завершення відкритої частини збірна сконцентрувалася на відпрацюванні ігрових та тактичних завдань, які постануть перед нею завтра.

Візуально видається, що хлопці вже відновилися після гри в Харкові: сьогодні у тренуванні взяли участь усі 24 виконавці, кожен з яких демонстрував зарядженість на боротьбу та готовність довести тренерському штабу правомірність своїх претензій на участь у матчі з португальцями. У будь-якому разі, стартовий склад Андрій Шевченко назве завтра, після ґрунтовного обмірковування. Однак уже зараз можна стверджувати, що настрій усередині команди — бойовий. Усі розуміють, наскільки важлива гра чекає на збірну України завтра.

Читайте также: Украина - Португалия: предматчевая пресс-конференция Андрея Шевченко

Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 1Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 2Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 3Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 4Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 5Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 6Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 7Збірна України: ранкова прогулянка та повна обойма на НСК - изображение 8

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме