Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото)
^

Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото)

536

Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото)

"Експерт-клуб Parimatch" вже став доброю цьогорічною традицією у футбольному інформаційному просторі.

Спільний захід Української асоціації футболу та Офіційного партнера національної збірної України з футболу ТМ Parimatch вже проходив у Києві та Львові й сьогодні відбувся в Дніпрі, де вже 10 вересня національна збірна зіграє контрольну гру зі збірною Нігерії.

Своїми думками щодо кваліфікаційного матчу чемпіонату Європи 2020 Литва – Україна (07.09.19), що завершився перемогою національної збірної команди України з футболу з рахунком 0:3, ділилася топові футбольні функціонери та гравці. Також під модераторством Олександра Гливинського спортивні журналісти прогнозували результати майбутніх ігор українців.

Євген Яровенко — казахстанський та український футболіст, тренер, олімпійський чемпіон 1988 року відзначив що збірна сьогодні мало пропускає (всього один гол у відборі), але ще повинна вдосконалюватися. Погодився з ним й Дмитро Михайленко — головний тренер "Дніпра-1", який відзначив, що національна збірна має свій стиль, що рідкість для такого формату команд. Сергій Назаренко — ветеран "Дніпра" та національної збірної України та Сергій Кравченко — капітан "Дніпра-1", колишній гравець збірної України, відзначили що в збірній завжди панувала гарна атмосфера, але лише зараз з’явилися ігрова дисципліна , що дозволяє демонструвати європейський футбол.

Також експерти відзначили що товариська гра з Нігерією буде дуже цікавою, адже африканські команди завжди відмічаються атлетизмом та мотивацією.

"Підтримка головної команди країни – найкраща мотивація для її перемог! При чому, як підтримка вболівальників, так і надійних партнерів. І нам надзвичайно приємно, що, окрім традиційних форматів співпраці, ТМ "Parimatch" ініціювала проведення Експерт-клубу, в якому експерти та представники ЗМІ дають фахову оцінку ключовим матчам збірної. Адже професійний аналіз є надзвичайно важливою складовою футболу. На ньому ґрунтуються основні висновки і вибудовуються нові тактичні схеми. А той факт, що Експерт-клуб проводиться в різних містах нашої країни, дозволяє ще раз підкреслити, що, незалежно від клубних вподобань, національна команда – символ гордості та патріотизму для кожного українця!", – відзначив Олег Валерійович Протасов, Перший віце-президент Української асоціації футболу.

"Експерт-клуб Parimatch за цей час став ще однією інформаційної експертною платформою, яка покликана дати не тільки максимально цікаву інформацію, але й об'єднати думки і погляди на розвиток "гри мільйонів" як футбольних фахівців — тренерів, гравців, так і представників медіа та вболівальників. Ми показуємо важливу підготовчу сторону футболу, розкриваємо секрети і робимо його ближче для широкої аудиторії" — прокоментував подію представник ТМ Parimatch Вадим Місюра.

Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото) - изображение 1Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото) - изображение 2Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото) - изображение 3Експерт-клуб ТМ Parimatch у місті Дніпро (+Фото) - изображение 4

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме