Олександр Караваєв: "Казав Коноплянці: розплачешся, коли приїдеш на "Дніпро-Арену"
^

Олександр Караваєв: "Казав Коноплянці: розплачешся, коли приїдеш на "Дніпро-Арену"

741

Олександр Караваєв: "Казав Коноплянці: розплачешся, коли приїдеш на "Дніпро-Арену"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Захисник збірної України Олександр Караваєв розповів прес-службі УАФ про налаштування синьо-жовтих на товариський матч проти команди Нігерії, який відбудеться 10 вересня на "Дніпро-Арені".

— Олександре, ти не брав участі в матчі з Литвою, але, напевно, маєш шанс вийти на поле у грі з Нігерією. Є мотивація на товариський поєдинок?

— Звичайно, я на кожен матч виходжу з почуттям відповідальністі. Той, хто вийде грати, буде викладатися на сто відсотків.

— Буде шанс довести тренерам свою спроможність?

— Кожен хоче грати й доводити тренерському штабу, що може допомогти команді не тільки в товариських поєдинках, але і в офіційних. Упевнений, кожен гравець буде намагатися викластися максимально, аби проявити себе.

— Збірна Нігерії — бронзовий призер чемпіонату Африки. На Україну чекає сильний опонент. Що ви знаєте про цю команду?

— Знаємо, що в її складі — сильні, атлетичні гравці. Представники африканського футболу завжди вирізнялися потужністю, атлетизмом і високою швидкістю. Багато хто з них грає в Європі. На нас чекає цікавий матч, буде приємно зіграти із цим суперником. У збірній Нігерії знаю Еммануеля Денніса, який свого часу грав у "Зорі".

— Матч відбудеться у Дніпрі, де збірна не грала 10 років. Як думаєш, місцеві вболівальники скучили за національною командою?

Читайте также: Відкрите тренування збірної України на "Дніпро-Арені" (Відео)

— У Дніпрі вболівальники завжди вирізнялися своєю зарядженістю. Женю Коноплянку завжди тепло підтримували. Збірна дійсно тут давно не грала, тому, напевно, буде багато глядачів, утім, як і в інших містах. Ми теж будемо намагатися їх порадувати.

— Коноплянка з особливим нетерпінням чекає цього матчу?

— Звичайно. Ми говорили з ним про це. Я казав йому, мовляв, розплачешся, коли приїдеш на "Дніпро-Арену". Для нього це рідне місто, рідний стадіон, де він провів багато хороших поєдинків. Упевнений, в Євгена буде багато емоцій.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме