Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз
^

Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз

767

Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Не завжди так буває, проте цього разу абсолютна більшість опитаних мною хлопців або ставила на Лівер, або топила за Лівер, або просто оцінювала Лівер вище, і таки мала рацію. Ліверпуль виграв, всі ті, хто виказував цей стереотипний прогноз, сподіваюся, спали цю ніч із посмішками на обличчях.Ліверпуль у новому тисячолітті виграв дві Ліги Чемпіонів, двічі грав у фіналі і не має жодної перемоги у чемпіонаті Прем'єрліги. Серед усіх европських країн таке можливо ВИКЛЮЧНО в Англії!Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз - изображение 1

Динамівці, шахтарі, зорянин і олександрієць - якщо вважати зараз Шведа уже легіонером із Селтика, то 4 українських клуби делегували Шевченкові своїх представників. Із київського тріо майже тотожніх нікнеймів Шаба-Шепа-Шапа (Шабанов-Шепелев-Шапаренко) тут намалювалося двоє останніх. Шабанова тренери вирішили не кликати, зараз у них в розпорядженні є фулбеки Бурда, Кривцов, Пластун і універсал-куди-поставлять Микола Матвієнко.


Шевченко спочатку пройшов повз Панькова, потім схаменувся, то ж новачок, він розвернувся і провів із кіпером коротку інтродуктивну розмову. Типу, молодець, що приїхав. Чекали на тебе. Працюй.


Приїзд головної групи збірників до Харкова нарешті розв'язав руки штабові, тепер у них є повний склад, все те, чого бракувало після релізу молодіжки Ротаня до Києва. Тренування на "Соняшному" (так називається стадіон в Харкові. де ніхто крім збірної, здається, не грає і не тренується) у суботу було повноцінним. На самому початку Андрій Шевченко привітав Володю Шепелева з ДР-ом))

Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз - изображение 2
Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз - изображение 3

Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз - изображение 4

Наприкінці зайнятть хлопчик, син керівника клубу Superior Юрія Сапронов, попросився сфотографуватися зі своїм улюбленим футболістом. З ким же ти хочеш, запитав його Шевченко. І малий підвів нас до Марлоса. Це Харків, друзі, вони тут не мають зараз своїх героїв, проте дуже добре пам'ятають старих.
Footboom у таборі збірної: Шапа і Шепа без Шаби, і колективний прогноз - изображение 5

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме