Збірна України: у занятті взяли участь усі 25 гравців
^

Збірна України: у занятті взяли участь усі 25 гравців

990

Збірна України: у занятті взяли участь усі 25 гравців
Официальный сайт ФФУ

Збірна України продовжує підготовку до відбіркових матчів Евро-2020 з Сербією та Люксембургом. Сьогодні ввечері, 1 червня, національна команда провела перше тренування в повному складі. У занятті взяли участь усі 25 гравців, викликаних на збір, інформує прес-служба ФФУ.

Відновлювальні процеси залишилися в минулому - тепер уся робота будується навколо підготовки до відбірних матчів Євро-2020 із Сербією та Люксембургом. На початку тренування частина збірників виконала швидкісно-силові вправи, а згодом уся команда взяла активну участь в ігрових серіях. Робота була інтенсивна: нині тренерський штаб приділяє чимало уваги тактиці та відновленню в пам'яті структури гри.

Що приємно і що одразу впадає в око - усі футболісти без винятку працюють натхненно й завзято. Кожен прагне довести головному тренеру, що саме він заслуговує захищати честь України в найближчих дуже відповідальних матчах.

Ледь помітна втома на обличчях виконавців, яку повністю перекриває задоволення від сконцентрованої та цікавої роботи, — яскрава ілюстрація завершення першого спільного заняття головної команди країни. Завтра "синьо-жовті" тренуватимуться на "Металісті" з 18-ї, а о 17:30 головний тренер Андрій Шевченко дасть на цьому харківському стадіоні прес-конференцію.

Читайте также: Збірна України: теніс-бол, від’їзд "молодіжки" та очікування найбільшої групи гравців

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме