FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото)
^

Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото)

1866

Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото)
УАФ

Сьогодні національна збірна України зібралася в повному складі — з'їхалися всі викликані на збір виконавці. 17 футболістів прибули до готелю Superior Golf & Spa Resort опівдні. Як відзначає офіційний сайт УАФ, у лобі на них уже чекав персонал збірної, лікарі та масажисти. Теплі обійми та жвавий обмін запитаннями не залишили сумнівів у тому, що хлопці раді бачити один одного.

Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото) - изображение 1Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото) - изображение 2

Головний тренер Андрій Шевченко та його помічники також підійшли до рецепції: кілька приємних настанов і мотивуючих слів збірники отримали вже на порозі їхньої тимчасової домівки.

Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото) - изображение 3Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото) - изображение 4

Людно та весело було й у ресторані — перший спільний обід для команди в повному складі.

Збірна України нарешті зібралася в повному складі (Фото) - изображение 5

Уже сьогодні ввечері всі кандидати на участь у двох відбірних матчах Євро-2020 вийдуть на поле стадіону "Сонячний" доводити правомірність своїх претензій на місце у стартовому складі. Матчі відбору на Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу відбудться, відповідно, 7 та 10 червня у Львові.

Читайте также: Як гравці національної збірної рятуються від спеки у басейні (Відео)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения