Євген Коноплянка: "У збірної Сербії - топ-гравці, як і у нас"
^

Євген Коноплянка: "У збірної Сербії - топ-гравці, як і у нас"

543
Євген Коноплянка: "У збірної Сербії - топ-гравці, як і у нас"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Один із лідерів національної команди, півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка, завжди являє приклад сконцентрованості та відданості грі.

От і на цих зборах Євген Коноплянка — серед найактивніших і під час тренувань, і в організації фізичної активності між ними. Одразу після вечірнього заняття півзахисник був готовий відповісти на запитання прес-служби національної команди.

Євген Коноплянка: "У збірної Сербії - топ-гравці, як і у нас" - изображение 1

— Як самопочуття після інтенсивного тренування?

— Правду кажучи, сил сьогодні витратили чимало, був насичений день. Зранку — фітнес, стабілізація, потім — великий теніс (це вже моя індивідуальна робота для підсилення фізичних кондицій). А ввечері ми провели доволі цілеспрямоване тренування — на фізику, на тактику й узагалі на все, що потрібно. Просто супертренування! Відчуваю, що набираю форму.

Інтенсивність тренування ознака цієї частини збору. Однак попри насичені заняття, ти знаходиш можливість організувати хлопців на всілякі змагання, урізноманітнюючи роботу. Міні-гольф, теніс... Помітно, що ти любиш грати…

— Так, уже десь роки три, як я не люблю в обід спати, дивитися телевізор чи сидіти в телефоні. Я полюбляю інтенсивне життя. Намагаюся комусь запропонувати позмагатися на нефутбольних майданчиках. Хто згоден пограти — я завжди "за".

Попереду в нас важкий матч із сербами. Які твої очікування від цього поєдинку?

— Серби — дуже серйозний суперник. Під час сезону ми ледь не щодня спілкувалися на тему цього матчу з моїм одноклубником та другом Матією Настасичем, обмінювалися думками, розмовляючи про нашу збірну і про їхню. У результаті ми оцінили шанси команд як 50 на 50. Ось такого висновку ми дійшли. У них — топ-гравці, як і у нас. Вважаю, що все в наших руках. Усе залежить від того, як ми налаштуємося і як підготуємося в усіх аспектах — не буду їх зараз перелічувати. Якщо ми будемо готові, то досягнемо своєї мети.

І потім — у нас є маленька перевага: ми граємо вдома…

— Це сто відсотків! Ми давно не грали у Львові, сподіваюся, вболівальники скучили за нами, як і ми за ними. Тож вірю, що 12-й гравець буде гнати нас уперед!

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме