FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Олександр Зінченко: "Привіз у табір збірної України медаль чемпіона Англії"
^

Олександр Зінченко: "Привіз у табір збірної України медаль чемпіона Англії"

2746

Олександр Зінченко: "Привіз у табір збірної України медаль чемпіона Англії"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Прибувши до розташування головної команди, володар клубного хет-трику Англії Олександр Зінченко опинився в оточенні друзів — партнерів по збірній. Сашко жваво ділився враженнями з прес-службою УАФ від останніх ігор та розпитував про перші тренування.

— Олександре, ти приїхав до збірної після вражаючого клубного успіху, досягнувши "треблу" з "Манчестер Ситі"! Такі досягнення змінили тебе?

— Ні, жодним чином. Завжди приємно вигравати чемпіонство та кубки. Але до збірної приїжджаєш натхненним, бо це передусім — честь.

— За кілька вихідних встиг відпочити?

— Так, була можливість перевести подих після клубного сезону. Тож із новими силами та свіжою головою приїхав до збірної.

— Чи привітали хлопці з досягненнями?

— Так, і це було дуже приємно. Ми дуже скучили один за одним. Поки що перекинулися кількома словами, бо я лише приїхав, але збір тривалий, тож ще наговоримося.

— Ми бачили, що ти брав із собою на телевізійні ефіри медаль чемпіона Англії. Чи ти привіз її на збір?

— Так, вона зі мною. Я вам її обов’язково покажу.

— Перший матч, який чекає на збірну України — із сербами. Чого очікуєш від цього протистояння?

— Усі ми розуміємо, що це дуже відповідальна гра. Упевнений, що у Львові ми матимемо просто шалену підтримку. Бо і там, і взагалі, усюди в Україні люблять футбол, тим більше, коли грає збірна. Для нас дуже важлива ця підтримка, тому запрошуємо всіх і кожного бути разом із нами. Гра на сто відсотків буде дуже непроста, бо для сербів вона також має велике значення. Маємо підготуватися якісно, розібравши всі їхні сильні й слабкі сторони.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения