FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Руслан Маліновський: "Найважливіше, що в нас є команда, яка може вирішувати великі завдання"
^

Руслан Маліновський: "Найважливіше, що в нас є команда, яка може вирішувати великі завдання"

1352
Руслан Маліновський: "Найважливіше, що в нас є команда, яка може вирішувати великі завдання"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Після прибуття до розташування національної команди чемпіон Бельгії та півзахисник синьо-жовтих поспілкувався з прес-службою національної команди.

— Руслане, вітаємо у збірній! Після класного чемпіонського сезону зайве запитувати, з яким настроєм ти приїхав?

— Звичайно, сезон — чудовий! Це те, чого прагнуть усі футболісти й усі команди — стати чемпіонами. Дуже гарний сезон! У збірну завжди дуже приємно приїжджати. До того ж погода сонячна, чудові умови для тренування, тож будемо з натхненням готуватися до найближчих ігор.

— Як провів заключні дні в "Генку" перед поїздкою до збірної?

— Святкували три дні четверте чемпіонство в історії! Потім була заключна гра, після якої всім побажали гарної відпустки, добре відпочити, а збірникам — удачі в найближчих матчах.

— Сьогодні для тебе перше тренування. Чи встиг трохи відпочити після святкування?

— Так, було кілька днів, які провів із сім’єю. Справді, відпочинку потребував, адже було стільки ігор, матчі збірних… Сезон — без пауз, взагалі ніяких вихідних. Але уже відновився, головне — емоційно. Відпочив, психологічно розвантажився, повен сил та енергії працювати.

— Попереду важливі матчі. Сербія — один із ключових суперників у боротьбі за вихід на Євро-2020. Які передчуття перед цим матчем?

Читайте также: Артем Кравець та Едуард Соболь прибудуть у розташування збірної 1 червня

— Буде важка гра. Але ми маємо зіграти так, як ми вміємо, а там уже буде видно, яким буде результат у кінці матчу. У нас хороша команда, кваліфікований склад, всі знають, що робити. Тренерський штаб у будь-якому разі покаже, як ми повинні грати з опонентом. Найважливіше, що в нас є команда, яка може на даний момент вирішувати великі завдання. Нам треба налаштовуватися лише на перемогу. Зрозуміло, що ця гра буде непростою для нас, тож треба готуватися дуже серйозно.

— Зараз багато трансферних чуток, це не відволікає від роботи?

— Так це ж лише в Інтернеті пишуть, жодної конкретики на даний момент немає. Мені ще слід вирішити всі питання з клубом, тому зараз немає навіть що коментувати. Це все інформація з Інтернету, яку поменше треба читати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: УАФ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения