Андрій Шевченко запросив на збір національної команди 11 молодих гравців
^

Андрій Шевченко запросив на збір національної команди 11 молодих гравців

1099

Андрій Шевченко запросив на збір національної команди 11 молодих гравців
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко запросив на збір головної та молодіжної команд, що розпочнеться 25 травня в Харкові, 11-х гравців молодших збірних України.

Як відначає офіційний сайт ФФУ, футболісти 1998—2000 років народження доукомплектують склад збірної України для проведення тренувань у період із 25-го по 31 травня — до приїзду гравців головної команди, які виступають у вітчизняній Прем’єр-лізі.

До списку запрошених для участі у зборі ввійшли:

воротарі — Олег Білик ("Олександрія"), Дані Лтайф ("Олімпік" Донецьк);

польові гравці — Кирило Прокопчук, Богдан Литвяк (обидва — "Олександрія"), Богдан Мілованов ("Спортинг-B" Хіхон, Іспанія), Ерік Кушнір ("Дебрецен", Угорщина), Орест Лебеденко ("Луго", Іспанія), Артем Козак ("Арсенал" Київ), Максим Різьє ("Кошице", Словаччина), Олександр Назаренко, Олег Кожушко (обидва — СК "Дніпро-1").

Як відомо, раніше Андрій Шевченко оголосив список 11-х легіонерів, які прибудуть до розташування синьо-жовтих на початку збору. Повний список гравців, викликаних для підготовки та участі у відбірних матчах Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу, буде оголошений пізніше.

Читайте также: Мирослав Мазур викликаний до тренувального табору національної збірної України

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме