Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург
^

Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург

239

Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург
Фото - УЕФА

Матчі кваліфікації Євро-2020 між збірними України та Сербії, а також України та Люксембургу відбудуться 7-го та 10 червня у Львові на "Арені Львів" (початок обох поєдинків - о 21:45).

У відповідь на численні звернення вболівальників прес-служба ФФУ інформує громадськість про процедуру реалізації квитків на ці знакові футбольні події. Повідомляється, що офіційним ресурсом із продажу квитків на матчі є сайт https://ticketsbox.com/. Основна частина квитків на всі матчі, у тому числі на два найближчі поєдинки національної збірної, які відбудуться у Львові, реалізується саме на ресурсі https://ticketsbox.com.

Водночас відповідно до практики УЄФА частина квитків включається до квоти футбольної громадськості. В Україні це представники обласних, районних і міських федерацій з усіх регіонів держави, колективних членів ФФУ. Крім того, певна кількість квитків розповсюджується в рамках соціальної програми ФФУ, яка надає можливість відвідати матчі збірної учасникам антитерористичної операції на Сході України, дітям героїв, які загинули, дітям-сиротам і дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до інформації компанії "ФФУ Тікет", зважаючи на значний ажіотаж навколо матчу Україна — Сербія, на цей час квитки, що були у вільному продажу, уже закінчилися. Водночас у разі, якщо не всі квитки, які зараз входять до соціальної квоти й квоти футбольної громадськості, будуть вибрані, вони надійдуть у вільний продаж, про що ми повідомимо окремо. Тож просимо стежити за новинами й оголошеннями на сайті Федерації футболу України www.ffu.ua та в соціальних мережах ФФУ.

Читайте также: Євро-2020: квитки на матчі Україна - Сербія та Україна - Люксембург уже в продажу

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме