FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург
^

Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург

2377

Офіційно: щодо квитків на матчі кваліфікації Євро-2020 Україна - Сербія та Україна - Люксембург
Фото - УЕФА

Матчі кваліфікації Євро-2020 між збірними України та Сербії, а також України та Люксембургу відбудуться 7-го та 10 червня у Львові на "Арені Львів" (початок обох поєдинків - о 21:45).

У відповідь на численні звернення вболівальників прес-служба ФФУ інформує громадськість про процедуру реалізації квитків на ці знакові футбольні події. Повідомляється, що офіційним ресурсом із продажу квитків на матчі є сайт https://ticketsbox.com/. Основна частина квитків на всі матчі, у тому числі на два найближчі поєдинки національної збірної, які відбудуться у Львові, реалізується саме на ресурсі https://ticketsbox.com.

Водночас відповідно до практики УЄФА частина квитків включається до квоти футбольної громадськості. В Україні це представники обласних, районних і міських федерацій з усіх регіонів держави, колективних членів ФФУ. Крім того, певна кількість квитків розповсюджується в рамках соціальної програми ФФУ, яка надає можливість відвідати матчі збірної учасникам антитерористичної операції на Сході України, дітям героїв, які загинули, дітям-сиротам і дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до інформації компанії "ФФУ Тікет", зважаючи на значний ажіотаж навколо матчу Україна — Сербія, на цей час квитки, що були у вільному продажу, уже закінчилися. Водночас у разі, якщо не всі квитки, які зараз входять до соціальної квоти й квоти футбольної громадськості, будуть вибрані, вони надійдуть у вільний продаж, про що ми повідомимо окремо. Тож просимо стежити за новинами й оголошеннями на сайті Федерації футболу України www.ffu.ua та в соціальних мережах ФФУ.

Читайте также: Євро-2020: квитки на матчі Україна - Сербія та Україна - Люксембург уже в продажу

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения