Паоло Мальдіні: "Був здивований швидкою адаптацією Шевченка до ролі тренера"
^

Паоло Мальдіні: "Був здивований швидкою адаптацією Шевченка до ролі тренера"

898

Паоло Мальдіні: "Був здивований швидкою адаптацією Шевченка до ролі тренера"
Фото - eurosport.ru

Директор "Мілана" Паоло Мальдіні в інтерв'ю програмі "ПроФутбол" розповів про історію в італійському клубі Андрія Шевченка.

"Ми дивилися матчі "Динамо" по телевізору. Ми ще не були з ним знайомі, але зрозуміли, що Шевченко буде суперзіркою. А вже на тренуваннях стало очевидно - це особливий футболіст. Він був добре фізично підготовлений. Часто легіонерам важко від навантажень в Італії, але Шева просив працювати більше. Він звик до методів "Динамо". Фізично й ментально він вже був готовий грати за велику команду "Мілана".

Гравцям зі Східної Європи важко в Італії. Але я згадую, як прийшов Шева, і не пам'ятаю, щоб у нього виникали якісь труднощі. Він швидко перейнявся італійським менталітетом.

Спочатку Андрію було нелегко. Інша мова, інша кухня, інші правила поведінки. "Динамо" й "Мілан" - кардинально різні світи. Йому дуже допоміг Резо Чохонелідзе. Він приїхав із Шевченком і говорив італійською.

Звичайно, гра теж допомогла. Шевченко відразу почав показувати свою силу на полі, і це йому допомогло швидко влитися в команду.

Як людина він дуже відкритий, веселий. Йому було нелегко з нами, італійцями. Ми збиралися за столом, спілкувалися, жартували, а він постійно говорив: мені потрібно йти в кімнату, я повинен йти в кімнату. Але згодом він, так би мовити, навчився жити, як ми. Зрозумів, що сміятися - це добре. Його веселощі дуже заразні.

2003-й - особливий сезон. Ми повернулися до фіналу ЛЧ через дев'ять років. Був дуже важкий півфінал проти "Інтера". Психологічно й фізично. Фінал з "Ювентусом" був набагато важчий психологічно. Важчий, ніж з будь-якою іншою командою країни. Шевченко бив вирішальний пенальті, адже він завжди був холоднокровний у важливі моменти. Суддя змусив чекати 15-20 секунд. Ми нервували. Це могло стати проблемою. Ми сподівалися, що Шева впорається, не втратить упевненість в собі. І в нього все вийшло.

Він грав на вищому рівні, "Мілан" перемагав. Ми одразу зрозуміли, що в нього буде велика кар'єра, що в майбутньому він отримає "Золотий М'яч". В Італії про Шеву кажуть завжди добре. Україна сильно зіграла проти Італії в товариському матчі. Я був здивований швидкою адаптацією Андрія до нової ролі, до ролі тренера. Мені здається, йому допоміг досвід гри саме в Італії. У нас легіонерів навчають тактиці, він це увібрав у себе. І зараз це йому допомагає.

Чи може Шевченку очолити "Мілан"? Зв'язок між Шевою та "Міланом" завжди буде дуже сильним. У футболі все можливе, а життя сповнене сюрпризів", - сказав Мальдіні.

Читайте также: Андрей Шевченко: "Нет смысла сравнивать Пёнтека со мной, он идет своим путем"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме