Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи
^

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи

1339

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи

Коли у таборі збірної України з футболу вгамувалися стартові хвилювання, знайомства і навіть вщухли сенсації, настала черга емоційної павзи. Вона тривала недовго - півдня.

В "Динамо", як і в усьому футболі, гравці використовують ніки, по-старому - "погоняла". Динамівці нинішньго національного скликання мають такі: Бойко - Кінг-Конг, Бурда - Нікітос, Циганков - ну, ясно, Циган. Окремо стоїть трійка, як із казки про близнюків: це Шаба (Шабанов), Шапа (Шапаренко) і Шепа (Шепелєв). В розмові часто плутаєш, уточнюєш, бо вряди-годі звучить суголосно. Звісно, не це стало причиною того, що Шепа полишив команду, Шевченко мав скоротити число хлопців до 25, проте маємо факт - на одного Ш стало менше. За ті три дні, що Володя Шепелєв був з нами, він традиційно для себе жодного разу не посміхнувся; не змінився вираз його обличчя, коли сказали, що треба вже додому.

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи - изображение 1

Ті, хто уцілів в заявці, традиційно розбилися на пари. На цьому відео - два дуети під час спілкування. У Безуса і Яремчука це мова футболу, у Бойка і Марлоса - мова побуту.

Я часто роблю постановки, для краси картинки. У роздягальні команди я попросив сфотографуватися двох головних конкурентів на місце єдиного нападника у складі - Рому Яремчука і Жуніора Мораеса. Потім я цю фотку обрізав у Інстаграмівський квадратик і прикрутив квіти. Так і відправив обом на WhatsApp. А Мораесу ще дописав: ви тут як молодята)))

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи - изображение 2

Андрій Шевченко дав згоду зробити гарне атмосферне відео з роздягальні, місця, де знімання зазвичай заборонені. Я спробував передати атмосферу, жарти і зосередженість, прикладні речі та типові дії, те невидиме уболівальнику, з чого на 50% складається життя футболістів.

Зверніть увагу, в кінці Шевченко анонсував розмову. Я не можу розкривати її прямий зміст, однак те, з яким обличчям після неї слухав на полі тренера зазвичай безтурботний Зінченко, говорить про внутрішню напругу. Перша гра сезону обіцяє бути важкою, це всі засвоїли.

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи - изображение 3

Вже на полі я, нарешті, відзняв те, про що мене просили на двох гілках в ФБ - показати, з ким спілкується новачок Мораєс. Так от, показую: Мораєс гуртується з динамівськими хлопцями, переважно ходить по полю з Циганковим, квадрата грав із Шапою, Буєю та Шепою, той ще взяв участь в останньому тренуванні на НСК.

П'ять годин до Лісабона - це складно. Можна через океан за такий час перелетіти реально. В літаку Шевченко продовжив точкове спілкування, Андрій провів час з кількома, найдовше говорив з Малиновським, його позиція на полі в п'ятницю буде, можливо, ключовою.

Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи - изображение 4Footboom у таборі збірної: Шаба і Шапа тепер без Шепи - изображение 5

Уже на виході з аеропорту на Шевченка чекав веселий натовп заробітчан, які переважно тепер цілком офіційно працюють, викладають, ведуть бізнес у Португалії (дякуємо великому БезВізові, амінь). Проте один добродій під впливом, в тому числі, й почуттів (а ще чого - не знаю) після отримання автографу скочив з обіймами на Андрія, гепнув його головою по голові та задоволений відбіг на три метри, типу привітався. Це викликало коротке обурення тренера (див. на відео з 01:22), проте все швиденько вляглося. То ніякий не інцидент, а емоції, яких, можливо, цього дня трохи якраз і бракувало.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
20 апреля