Артем Франков: "Я не згоден із Шевченком в певних кадрових рішеннях"
^

Артем Франков: "Я не згоден із Шевченком в певних кадрових рішеннях"

777
Артем Франков: "Я не згоден із Шевченком в певних кадрових рішеннях"
Фото - ФФУ

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков в інтерв’ю gazeta.ua поділився враженнями від виступу збірної України в Лізі націй.

- Ну як можна оцінювати виступ в Лізі Націй, враховуючи те що вони зайняли перше місце. Чудовий результат, і додати тут більше нічого. А останній матч проти Словаччини треба сприймати як товариський і до результату ставитись відповідно. Не потрібно сприймати як провал, результат в матчі без будь-якої турнірної мотивації.

- Які головні досягнення Андрія Шевченка на посту головного тренера збірної України?

- Результат роботи Шевченка треба оцінювати в двох аспектах. Спортивний – досягнуто результату в Лізі Націй, збірна вийшла в дивізіон А. По-перше, це додаткові кошти для ФФУ, а по-друге він цим самим забезпечив спаринг-партнерів найвищого рівня на наступний відбірковий цикл. Окрім результату, мені дуже подобається, що він залучає молодь до збірної. Це позитивний напрямок, який дає надію всім молодим гравцям. Якщо добре граєш – виступаєш за збірну. Для футболіста велика честь грати в футболці своєї країни на турнірах найвищого рівня.

- А які недоліки Андрія Миколайовича? Що він міг зробити краще?

- Якщо брати недоліки, то я не згоден із Шевченком в певних тактичних питаннях та кадрових рішеннях. Але розповідати може кожен, а відповідальність за результат несе Андрій Миколайович, а отже йому й вирішувати. По кадровим питанням є певні недоліки. В останньому матчі Віктор Коваленко грав центрального нападника, зрозуміло, що це експеримент, але що тренер хотів побачити не зрозуміло. Коваленко цікавий персонаж, в нього був тривалий спад, його прибрали зі збірної, про нього почали забувати. Але потім він забив на останній хвилині у ворота "Динамо" і всі знову про нього заговорили.

Зараз важко однозначно оцінити роботу Шевченка. Попереду відбір на ЄВРО-2020, якщо йому вдасться вивести Україну на цей турнір, тоді вже будемо його оцінювати. Хоч я хвалив Шевченка останнім часом, але не треба сильно переоцінювати успіх в Лізі Націй.

Були окремі матчі, де тренерський штаб недостатньо добре реагував на події на полі. Врешті-решт ми програли відбірковий турнір на Кубок світу-2018. І відповідальний за це перш за все тренерський штаб. І скільки б ми не говорили про політичні аспекти цього КС, але Україна зайняла третє місце в групі, тобто завдання виконане не було.

- Кого з гравців не вистачає збірній? Як вирішити болюче питання нападника?

- Не бачу зараз гравців, які класно грають, але при цьому не викликаються в збірну. Всі найсильніші зараз в команді. Тренерський штаб серйозно проглядає гравців, як у внутрішньому чемпіонаті так і в інших першостях, де виступають українці. Яскравий приклад цьому Яремчук, його запрошення в збірну, я розцінюю як аванс і наслідок дефіциту форвардів. Він дуже перспективний гравець, але своїм шансом ще треба скористатись. В нас є страшенний дефіцит на позиції нападника. Кравець і Селезньов не достатньо грають в своїх чемпіонатах. Зозуля грає в другій лізі Іспанії, якщо він там почне регулярно забивати, я думаю його відразу викличуть в збірну.

В збірній є гравці, які там опинились випадково, але прізвищ я називати не буду. І так зрозуміло що деякі гравці викликаються туди в якості експеримента і надовго в національній команді не затримаються.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме