Главная Украинские Национальная сборная Украины Кадрові проблеми та знайоме поле для тренування: останні новини з табору збірної України
^

Кадрові проблеми та знайоме поле для тренування: останні новини з табору збірної України

628
Кадрові проблеми та знайоме поле для тренування: останні новини з табору збірної України
Фото - ФФУ

Погодна тенденція турецької частини зборів національної команди складається таким чином, що з кожним днем клімат стає все приємнішим.

Сьогодні температура повітря піднялася до 20 градусів, а вранці із-за хмар визирнуло сонечко. У цей час погода у Белеку цілком нагадувала заключні дні курортного сезону.

Гравці збірної за таких умов не відмовили собі у задоволенні пройтися морським узбережжям у проміжку між теоретичним заняттям та обідом.

Робочий вечір

Вечір розпочала прес-конференція головного тренера та інтерв'ю наставника і гравців телеканалам — власникам трансляційних прав на територію України та Туреччини. Одразу після цього команда виїхала на вже добре знайоме поле готелю Kempinski, на якому тренується вже третій день.

Передматчеве тренування, як і вчорашнє, відбулося за відсутності ушкоджених Сергія Кривцова та Івана Петряка. Іван цієї ночі вилетить через Стамбул до Будапешта. На думку українських лікарів, за 5—7 днів набряк, що виник внаслідок забою Іванового гомілкового м'язу має минутися. Сергій Кривцов продовжує лікування у стані збірної і повернеться додому разом з командою завтра після гри.

Спазм Бурди

На жаль, виникли запитання щодо участі у матчі Микити Бурди, в якого спазмувався литковий м'яз. Сьогодні у захисника було індивідуальне фітнес-тренування під керівництвом тренера з фізпідгтовки Івана Баштового.

З огляду на такі обставини тренерським штабом було прийняте рішення довикликати до збірної Олександра Сватка, який прибуде до готелю сьогодні ввечері.

За словами Андрія Шевченка, Сваток, як і всі інші, буде претендувати на вихід у завтрашньому товариському матчі з турками, який розпочнеться на Antalya Stadyumu о 19.30 за українським часом.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения