Главная Украинские Национальная сборная Украины Туреччина - Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
^

Туреччина - Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

1174

Туреччина - Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на запитання журналістів напередодні товариського матчу з командою Туреччини.

— Які стосунки у вас склалися з головним тренером збірної Туреччини Мірчею Луческу?

— Я з повагою ставлюся до Луческу. Цей фахівець довгий час працював у "Шахтарі", досягав результатів. Він був помітною постаттю в українському футболі. У нас дуже добрі стосунки.

Протистояння доречно обговорювати тоді, коли відбуваються офіційні поєдинки. Зараз у нас товариська гра, спаринг із гідним суперником. Нинішня збірна Туреччини — перспективна команда, яка будується.

Ми також перебуваємо в процесі будівництва команди, і завтра в нас буде можливість дати ще один шанс проявити себе тим виконавцям, які раніше мали менше ігрової практики. Чим більше ми зможемо провести замін, тим краще. Побачимо, на кого ми зможемо розраховувати наступного року.

— Як ви можете прокоментувати виклик до збірної України Олександра Сватка?

— Це був вимушений захід. Хоча за Сватком ми стежили й раніше. У нас кілька гравців отримали пошкодження. Сьогодні й завтра ми оцінимо їхній стан і зрозуміємо, чи зможуть вони взяти участь у грі. Сваток буде готуватися разом з іншими і так само має шанс вийти завтра — або з перших хвилин, або на заміну. Цей гравець уже викликався до збірної раніше. Якщо я викликаю виконавця, отже, я на нього розраховую, - передає слова Шевченка офіційний сайт ФФУ.

Читайте также: Графік роботи національної команди України на заключному зборі року
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения