FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Андреа Мальдера: "Більше всіх жартує під час занять - Ракицький"
^

Андреа Мальдера: "Більше всіх жартує під час занять - Ракицький"

3372
Андреа Мальдера: "Більше всіх жартує під час занять - Ракицький"
ФФУ

Асистент головного тренера збірної України Андреа Мальдера розповів про роботу із гравцями збірної України:

- Можу точно сказати, хто більше всіх жартує під час занять. Це Ракицький. Він має великий талант. А гравці з великим талантом, кажу зі свого досвіду, не дуже зосереджені на заняттях. Йому не дуже подобається, доводиться його постійно мотивувати. Загалом в команді всі професіонали. Я б відзначив Пятова. Незважаючи на те, що він голкіпер, він цікавиться теорією, тактичним аналізом, йому цікаво вчитися. Пятов приклад для всіх. Але загалом всі футболісти дуже відкриті і прагнуть здобути більше знань. Немає такого, що хтось розслабляється і недопрацьовує. Це стосується і теоретичних, і практичних занять. Ми з Тассотті приємно здивовані таким ставленням.

Я дивився матчі збірної U-19 у Фінляндії, там дуже цікаві гравці, зокрема Миколенко із цієї команди, Циганков, Шапаренко, Шепєлєв. Є ще багато цікавих молодих футболістів, наприклад, Борячук, Супряга, навіть не згадаю всіх. Дуже талановите покоління, яке достатньо швидко додає. Мені здається, що для них важливо, щоб чемпіонат України став сильнішим, було більше команд, які могли б претендувати на чемпіонство. Таким чином молодь буде швидше прогресувати, а не зупинятися у розвитку. Або ж треба їхати закордон, як це зробив Зінченко. Але в цілому молоді гравці нас не розчаровують, вони молодці. Коли ми викликаємо їх у збірну, то завжди отримуємо тільки позитивні враження. Це заслуга також тренерів молодіжних збірних.

Читайте также: Збірна України: останні новини із Туреччини

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: footballhub
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения