Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня
^

Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня

1356

Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня
Официальный сайт ФФУ

Останнє тренування перед відльотом до Словаччини збірна України провела в складних погодних умовах, інформує прес-служба ФФУ.

Снігопад у столиці, який сьогодні, 14 листопада, спричинив низку подій, прирівняних до стихійного лиха, втрутився й у графік збірної України. Через негоду тренування, що було попередньо призначене на 12 годину, тренерський штаб змушений був перенести на 17-ту. А от у другій половині дня сніг припинив падати, і працівники НСК "Олімпійський" за допомогою студентів-волонтерів Національного університету фізичного виховання та спорту України очистили газон від товстезного шару снігу. Тож тренування відбулося на полі звичного, зеленого кольору, і червоні м'ячі, які про всяк випадок приготували адміністратори, не знадобилися.

Приємною несподіванкою для "синьо-жовтих" став візит на вечірнє заняття одного з трьох "сотників" національної команди Руслана Ротаня, який зіграв свій 100-й матч за збірну ще навесні цього року, а завершує 2018-й на посаді тренера. Ті хлопці, які пліч-о-пліч із Русланом захищали кольори головної команди країни, тепло обійнялися з ним, у тому числі й головний тренер Андрій Шевченко.

Ротань прийшов підтримати нещодавніх партнерів перед складними виїзними матчами й водночас поспостерігати за тренувальним процесом, що для його нової роботи дуже цінно. За температури -2°C тренування пройшло у високому темпі - ніхто не хотів мерзнути. Адже навіть при ввімкненому підігріві стояти на місці було дуже холодно. Виконавши поставлені тренерами завдання та повернувшись до готелю, хлопці зі смаком повечеряли й вирушили відпочивати.

Читайте также: Руслан Ротань: "Это уже другая сборная Чехии"

Нагадаємо, завтра, 15 листопада, збірна України вирушає до Словаччини, де зіграє матч Ліги націй зі збірною цієї країни (16 листопада).

Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 1Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 2Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 3Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 4Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 5Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 6Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 7Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 8Збірна України: заняття в снігах та візит Ротаня - изображение 9

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме